Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik szintetizátort ajanlana...

Melyik szintetizátort ajanlanatok? (yamaha)

Figyelt kérdés

Ebayen akarok venni szintetizatort, es ki is neztem magamnak egy parat. A psr sorozatbol a 270, 275, 280, 290-esek tetszenek, valamint az E403-as

De nem tudom eldonteni, melyik lenne jobb. Ugy tunik, az utobbi tobbet tud.

Igazabol reg nem zongoraztam mar, de nagyon hianyzik. 6 evig jartam zeneiskolaba, ott csak Mozart-ot, meg hasonlokat jatszottunk (zongoran es pianinon jatszottam eddig, volt egy jatek szintetizatorunk, de nagyon kezdetleges volt) Most el szeretnek jatszani filmzeneket, kedvenc szamokat (60-as evektol kabe a 90-es evek vegeig, a nagy slagereket. A 60-sd evekbol a Beatles szamok tetszenek)

A mulatos egy kicsit nehezebbnek tunik, de majd abba is bele szeretnek kostolni:D Eloszor valami konnyebb szamokkal bemelegitenek:D

Van valakinek ezek kozul valamelyik szintetizatora. Ezek kozul szeretnek valasztani (ami nagyon tetszik bennuk, hogy azt hiszem mind hangzasa olyan, mint a zongorae, es ha lagyan utod le a billentyut, akkor lagyan szol.

szerintetek?


2012. dec. 4. 15:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!