Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Post-hardcore-t csak a tinik...

Post-hardcore-t csak a tinik hallgatnak?

Figyelt kérdés

Pl: Asking Alexandria, Sleeping With Sirens, Escape The Fate


Azt figyeltem meg, hogy főleg a fiatalabb korosztályban népszerű ez a zenei stílus,meg az emok körében.

Én már 23 vagyok. Más is hallgat ilyet, vagy csak én vagyok lemaradva?



2012. dec. 5. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én most hallok előzör ezekről. Mondjuk én már jóideje "retro" vagyok a Scatman, Captain Jack, Ace Of Base, Rednex, Westbam meg a többi kedvenceimmel meg az Eurodance-el is :D
2012. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... Én egyik bandát sem tartom nagy eresztésnek, de persze ízlések és pofonok. Az Escape The Fate-et hallgattam pár évvel ezelőtt, és akkor valóban tini voltam még. Nem bántásból mondom, de a post-hardcore szerintem a hardcore-nak az az ága, amit az emberek nagyrészt divatból hallgatnak, mert "keménységét" tekintve egy átlag, rockon nevelkedett ember is elbír vele. Gondolom ez lehet az oka annak, hogy főként tinik hallgatják, arcoskodásból.:D Ettől függetlenül nincs baj ezzel a stílussal, csak sajnos olyan, amire a tinik rákapnak, és emiatt sok ember "elvből" elzárkózik tőle. De te ezzel ne foglalkozz szerintem, hallgasd egészséggel!:)

20/L

2012. dec. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én imádom az ilyen zenét, bele is tartozom a 'tini' kategóriába, de a szüleim már 40 felettiek és odáig vannak érte, viszont a tesómék(fiúk, szintén tizenévesek) ki nem állhatja.
2013. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát az attól függ, pl stick to your guns, van vannát nem feltétlen, koncerten alig van 18 év alatti.
2013. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!