Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Használt, vagy új gitárt...

Használt, vagy új gitárt vegyek? (szólógitár + kombó)

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, most egy akusztikusom van, és szólót akarok venni, csak nem akarom, hogy véletlenül valami rossz legyen rajta, és ezért félek használtan venni.


Milyet ajánlotok?



2012. dec. 5. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Használt abból a szempontból jobban megéri,hogy ugyebár egy zsír új gitár ami pl kerül újonnan 80ba és használta a gyerek 1 évig azt eladja 50-60ért.Szóval jóval olcsóbban hozzájutsz ugyanahoz a minőséghez.Én személyszerint inkább a használtat ajánlanám.Nem nagyon tudnak mit trükközni vele.Max a pickupot kicserélik de azt még te is észreveheted,hogy ha kicserélték.
2012. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösz, és még egy kérdés...

Ha veszek egy erősítőt, ami például 10 wattos, és 8 ohmos, akkor milyen teljesítményű és milyen impedanciájú lehet a hangfalam?

2012. dec. 6. 17:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kezdésnek egy 20 wattos Orange erősítőt vettem még régen. Azóta is Orangeokat használok.. szerintem a legjobb.. (tudom, hogy ez nem adott választ a kérdésedre, de remélem nem haragszol meg érte) =)
2012. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!