Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az elmúlt tíz-tizenöt év...

Az elmúlt tíz-tizenöt év legjobb rappere/rapperei?

Figyelt kérdés
Írhattok többet is, de inkább arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek ki viszi a pálmát?? :P
2012. dec. 7. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A Legjobb Tupac Shakur volt .


Eminem , 50 cent voltak jók páréve .


Snoop is évekóta jókat tol , meg van pár nagyonjó régi száma .

Mostanában ( tavaly meg idén ) nekem Wiz Khalifa a kedvencem , jók a számai

2012. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát Tupac ízig vérig igazi rapper, nála jobb nincs :DD

A kérdést inkább úgy teszem fel, hogy rajta kívül,

mert nála jobb tényleg nincs! :)

Az ő szintjére soha senki nem ért fel, még Eminem se.

Azt mondják Em viszi az egész műfajt fehér létére, bár ebben én nem vagyon olyan biztos. DMX-et tudnám talán a legközelebb sorolni Tupac-hoz :)

2012. dec. 7. 17:29
 3/11 anonim ***** válasza:

Én veletek ellentétben azt mondom, hogy Dr. Dre :D Olyannal még 2pac és Eminem se versenyezhet, aki gyakorlatilag megteremtette a mainstream rap zenét.


Ha nincs Dre, akkor nincs N.W.A. Ha nem lett volna N.W.A. akkor később nem lett volna piacra dobva a "The Chronic" és így nem lett volna G-funk. A 90's évek elején/közepén gyakorlatilag minden rapper Dre zenéit próbálta utánozni. Ezek mellett még kiadta (az én szememben) a világ egyik legjobb albumát a "2001" képében, ami nálam a 2. helyet foglalja el a "The Eminem show" és a "Doctor's Advocate" között.


Ha pedig mind ez nem elég, akkor olyan emberek karrierjét egyengette mint: Eminem, 50 Cent, Snoop Dogg, Busta Rhymes, Xzibit, Lloyd Banks, The Game...

2012. dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hmm most egy csomó mindent írt az előző válaszadó, amit eddig nem is tudtam :DD

ment a kis zöld mancs :)

2012. dec. 9. 19:40
 5/11 A kérdező kommentje:
Elsőnek is természetesen :):P
2012. dec. 9. 19:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Currensy, Wiz Khalifa, Lil Wayne (bár ő buta mint a s*gg :D)
2012. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
dmx,nas,busta rhymes,ja rule,jay z,puff daddy,nelly,snoop dogg,eminem,50 cent, de nálam nas busta rhymes puff 50 cent és dmx
2013. jan. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

EMINEM,Snoop Doog,50 Cent,Lil Wayne

De Eminem a legjobb!

2013. ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Eminem másról se tudott rapelni, csak arról, hogy neki mekkora sz*r élete volt. 50 Cent nem lett volna rossz, csak beszélni nem tudott a szerencsétlen. Snoop Dogg... Ő jó volt egészen addig, míg át nem csapott oroszlánba (Snoop Lion).


Egy Curren$y számot hallgasson meg mindenki. Szerintem hatalmas zenész. Hát ha még összeállnak az öreg Cameron-nal... (Khalifa)

http://www.youtube.com/watch?v=MBQZyzrr4zQ

Itt ketten vannak Khalifával:

http://www.youtube.com/watch?v=LDXgp1cg39k


Mikor meghallottam, akkor egy az egybe azt reagáltam, hogy ezekhez képest Tupac egy csicska...

2013. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Itt van az a szám, ami miatt megkedveltem

http://www.youtube.com/watch?v=zB_lgrioAPQ

2013. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!