Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok mondani 2012-es jó...

Tudnátok mondani 2012-es jó rock zenéket?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első nem értem mit sejt, de majd tuti elmagyarázza... Vagy nem.

Néhány albumot mondok: Linkin Park- Living Things (bár nem nagy cucc, az első fele jó, a második nem)

Green Day- iUno, iDos, iTre. például.

2012. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A Green day-eket én is ajánlom. Az egyetlen banda, aki megcsinál három albumot, hogy poénkodjanak a dobosuk nevével :D

Aztán a Linkin parkot is, bár egyetértek, hogy az első fele ütősebb lett, bár a Powerless róla a kedvenc számom.


Aztán idén jött még ki a Young guns Bones album, bár azt nem sorolnám annyira a rock kategóriába. Valamint a Three days grace- Transit of Venus, azt nagyon ajánlom :)

2012. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Bizkit válasza:

Az első nem értem mit sejt, de majd tuti elmagyarázza... Vagy nem."


Az első tette fel ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__3730044-mier..

2012. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, sejtettem. Kicsit gyöpös a tag.
2012. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, Three Days Grace.. Vagy pl Papa Roach - The Connection, bár ez meg az előző albumaikhoz semmi, szerintem. :)
2012. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bár már a felét ismerem azoknak amiket leírtatok, de azért mondtatok ujjakat is és tetszettek. köszönöm:)
2012. dec. 8. 09:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és jön új Limp Bizkit album is majd, de az csak jövőre jelenik meg. Sőt, kettő is az Unquestionnabe Truth part 2. (az UT kislemez folytatása), meg egy nagy album is. Elvileg Stampede of the Disco Elephants lesz a címe :).
2012. dec. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!