Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik erősítő a legjobb ezek...

Melyik erősítő a legjobb ezek közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Dob mellé kéne, próbára, fellépésre. Van egy korg ax5g multi effektem.



2012. dec. 7. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

te szoktál írni ki kérdéseket, amikor nem tudod mit kezdj azzal a multival, ugye? :D mindig kísért ez a korg ax5g. én még mindig azt mondom, dobd ki, cseréld el egy ukulelére, vagy add el, és az árából vegyél karácsonyfát. semmi értelme ezekhez a cuccokhoz annak a multinak


egyébként egyik sem rossz, amit linkeltél, de más-más karakterű dolgok. a marshall egy viszonylag jó erősítő, olcsón (bár nem is az az igazi marshall hangzás, de legalább megbízható).

a fender hatalmasat szól, ha tetszik a hangja, az is jó, az ki fog szolgálni bármelyik kocsmában, vagy klubkoncerten, van hozzá lábkapcsoló, és milliószor jobb a torzítása, mint a multidnak.

a yamaha egy vintagebb cucc, nekem nagyon tetszik a hangja, annak idején majdnem vettem egy ilyet, de végülis mégsem kellett.

a kustom cuccok is jók, ha jól tudom, talán ez félcsöves is? ha igen, akkor meg is van, hogy abban mi a pozitívum :D

a crate amcsi, nem ismerem a hangját, de az ilyen 90es évek beli amcsi cuccoknak van egy jellegzetes torzításuk, ami miatt érdemes használni.

a calsbro pedig megintcsak egy nagy állat, jó nagy hangerővel, ha tetszik a csöves emuláció hangzása, akkor azzal is jól járhatsz, az sem egy rossz cucc


mindenesetre azt a multit szerintem hanyagold

2012. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ami szerintem szóba jöhetne: Marshall, Fender, Yamaha. De a Fenderrel vigyázni kell, mert ez a széria gyári hibás. Van a FM212-ből egy második kiadás (szürke hangszóróhuzatos), olyat vegyél maximum. Egyébként az itt lévő Fender érdekessége, hogy a hirdetés szövegét én írtam egy szürke huzatos Fenderhez, amit nemrég adtam el. Ez a valaki meg ezek szerint lenyúlta az írásom. Már csak ezért se ajánlanom őt, hisz önálló véleményt se tud alkotni a cuccáról. Szóval maradt a Marci és a Yamaha. A kettő közül én inkább a Yamaha-t választanám, de ez már ízlés kérdése.
2012. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen én szoktam sőt az utolsó három erősítőkről szóló kérdést is én írtam ki. Csak akarok venni egy erősítőt és most tényleg egy jót akarok, nem akarok felesleges pénzkidobást. :)
2012. dec. 9. 10:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Marshallt válsztanám, nekem ugyanennek a félcsöves szériából a 65w-os van, hangerőre is, hangminőségre is állati, tudom ajánlani. Ilyen Fendert próbáltam, a iszonyatosan hangos, jó hangja van, ezzel is jól jársz. A többivel nincs tapasztalatom. Azt a multieffektet meg nem kellene erőltetni, mert személyes véleményem alapján a Marshallnak a torzítója lényegesen jobb, a zengetője meg mérföldekkel veri :)
2012. dec. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!