Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol lehet megnézni a T-mobile...

Hol lehet megnézni a T-mobile reklámjában a "Szitál a hó" akkordjait?

Figyelt kérdés
Előre is köszi :)

#T-Mobile #gitár #akkord #szitál a hó
2012. dec. 8. 16:11
1 2
 1/13 harmincharom ***** válasza:
Próbálkozz magadtól, nem hiszem hogy fent van valahol
2012. dec. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Így van, az akkordokat nem megnézni, hanem meghallani kell...
2012. dec. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hat ez nem best answer
2012. dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
dehogynem, szerintem igaza van!
2012. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ahoz mar ver profi kell legyel
2012. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

mihez, hogy használd a füled?

nem, csak nem gitárprón kell nevelkedni:)

2012. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az akkordokbol sok van tobb 100 ha te mindet tudod hallasra akkor Chuck Norris kutyafile melletted
2012. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem, de leülsz egy gitárral mellé, és próbálgatod, hallod hogy mennyire van messze attól, amit te fogsz, hallod a színezetét, a jellegét, ehhez nem kell Chuck Norrisnak lenni. pl ilyen nehézségű dalt kb 2-3év gitározás után már illene tudni eljátszani hallás után. én már régebbi eresztés vagyok, első hallásra, de ha egy kezdőbb is használja a fülét, hamar el tudja játszani hallás után, a gond ott kezdődik, hogy sokan inkább várnak rá míg valaki leírja helyettük, vagy bele sem kezdenek, mert "nem tudnak hallás után".
2012. dec. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Mindenli osztja itt az észt, amikor annyit sem értenek hozzá, mint egy kezdő gitáros. Tisztelet a kivételnek. Bár ha lenne itt kivétel, az tudná, hogy ez nem olyan egszerű. A gitározás és az akkordok felismerése semmiben sem hasonlít. Én is megvárom, míg felrakja egy olyan, aki debbe profi, mint hogy bénázzal vele.
2013. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Mindenli osztja itt az észt, amikor annyit sem értenek hozzá, mint egy kezdő gitáros."

Te ezzel biztos teljesen tisztában vagy, onnan a kisszobából.


"Tisztelet a kivételnek. Bár ha lenne itt kivétel, az tudná, hogy ez nem olyan egszerű."

Senki nem mondta, hogy egyszerű, ahogy az életben kb semmi sem az. Jó reggelt Csiperózsika!


"A gitározás és az akkordok felismerése semmiben sem hasonlít."

Milyen igaz, gitározni kézzel kell, hallani meg füllel!

Csak tudod a gitározás nem abból áll, hogy nézem a tabot és lejátszom, hogy 8-8-10-7, hanem abból, hogy az ember tudja, hallja mit játszik.

Bárki leül egy szál gitárral egy ilyen egyszerű zene mellé, pár óra alatt meg lehet fejteni minden akkordot, még ha nagyon kezdő is az ember.


"Én is megvárom, míg felrakja egy olyan, aki debbe profi, mint hogy bénázzal vele."

Ez tök jó, csak te ettől nem f#szagyerek leszel, csak életképtelen lusta gyökér. Erre lehetsz büszke, csak ne lepődj meg, ha sokra nem viszed az életben.


Na lehet gyakorolni.

2013. okt. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!