Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok ajánlani egy zenét,...

Tudnátok ajánlani egy zenét, amit gitárral könnyen eltudok játszani?

Figyelt kérdés
akusztikus gitárom van, és kezdő vagyok. egy olyan zene kéne nekem amit könnyű akusztikussal eljátaszni. vagy ti, (mint gitárosok) melyik volt az első zenétek?

2012. dec. 8. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Tankcsapda-Egyszerű dal

Vagy ott van Bieber-Boyfriend c. dala is. Az sem nagy ördöngösség.

2012. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első szám amit megtanultam.. Led Zeppelin - Stairway to heaven könnyebb, mint amilyennek elsőre tűnik. Ez egy tipikus olyan szám, amit a kezdő gitárosok 80 százaléka biztos, hogy megtanul. Vagy a Sweet Home Alabama, vagy ha csak az akkordos dolog érdekel, tényleg ott van az Egyszerű Dal a Tankcsapdától.. bár az egy olyan dolog, amit ne sokszor játssz társaságban, mert azt aztán tényleg mindenki el tudja játszani és eléggé "lejárt lemez".


remélem tudtam segíteni

2012. dec. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majdnem elfelejtettem! Van egy olyan "könyv" aminek az a címe, hogy Csalamádé Nagy Dalos Könyv. Ebben rengeteg magyar és külföldi számnak az akkordjai le vannak írva (többségben vannak a magyar dalok és nem mai darabok.. pl Máté Péter, Demjén ilyenek)
2012. dec. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]



[link] itt állítsd át jobb felső sarok a nyelvet és keress gotárt és alpontban Guitar solo

2012. dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) sokat segítettetek:)
2012. dec. 12. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:

AC/DC Highway to hell!

nagyon jó,és könnyű!XD

2013. febr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!