Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék egy metalcore...

Szeretnék egy metalcore bandát alapitani és megszeretnék tanulni hörögni is elég jól és az kérdezem hogy van valami video magyar vagy magyar énektanár aki erre megtudna tanitani és nektek valami tippetek hogy fejlesszem ezt a kézségemet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Youtubeon sokat találsz.. írd be hogy screaming lesson! én is most nézegetem őket.. bár a hatebreedek már mennek simán :D
2012. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
okés köszi
2012. dec. 12. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:

énektanárnál rendesé neket tudnál tanulni, ami egyáltalán nem hátrány, főleg hogy hangokkal tisztában egyél stb.

arról nem tudni, hogy ez mennyire vágja szét az ember hangját? én nem értek az ilyen zenékhez, de szerintem 10 év múlva már beszélni sem fognak tudni.

2012. dec. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, nem árt tisztában lenni az "éneklés" fogalmával, mert valamilyen formában ez is ""éneklés""... De amúgy nem vágja szét az ember hangját persze csak ha ügyesen csinálja... Erre is van külön technika.. Viszont ha érzi az ember hogy fájdalmas amikor hörögni próbál akkor valamit rosszul csinál, az viszont egy életre elmutáltatja a hangot mert sérülnek a hangszálak.. Hörögni a tüdőből/gyomorbol jövő levegővel lehet ami áthaladva a garaton az ember torkán megrezegteti a hangszálakat csak kicsit" másképp... :)
2012. dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!