Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért járnak az emberek...

Miért járnak az emberek diszkóba/buliba?

Figyelt kérdés

Magatok példájával is jöhettek, de én nem látom értelmét.

Mit lehet csinálni ott táncon meg iváson kívül?

Mert én igazából egyiket sem szeretem( se tánc, se pia).


Ahogy mondani szokták: Ha tudsz egy okot mondani hogy miért ne legyél ott, akkor kellő indok arra hogy továbblépj.



2012. dec. 13. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te valamit nem szeretsz valamit, más még szeretheti. Kajából sem ugyanazt szereti mindenki. Én sem jártam diszkóba anno (max 2x voltam), mert nem az én világom, de elfogadom azt, ha másnak az jelenti a szórakozást.
2012. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Általában egy buliban (legalábbis ahova én járok) szokott olyan rész is lenni, ahol félre lehet vonulni, beszélgetni az élet nagy kérdéseiről :), pipázgatni esetleg... Nevetni fogsz, de néha az ilyen helyeken lehet a legjobban dumálni mert az emberek azt is kimondják (részben a pia, de a hangulat miatt is), amit máskor nem mondanának.

Az tényleg nem jó buli, ahol csak és kizárólag táncolni és tombolni lehet, és még csak szusszanni se tudsz egyet.

2012. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért, hogy barátokkal legyek.
2012. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azért mert jó.
2012. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy diszkóban nem nagyon lehet beszélgetni, arra valók inább a pubok és bárok. Én elég ritkán járok discoba, sajnos azt vetem észre, hogy rengeteg 14-15 éves fiatalt beengednek és olyankor kellemetlenün érzem magam a 20 évemmel.


2-3 havonta szoktam discoba járni, nekem a tánc és a pörgés tökéletes a feszültség levezetésére. Olyankor imádom, hogy ordít a zene, csak táncolok nem törődök semmivel, csak a zenére figyelek és ki tudom tombolni magam :)

2012. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Igen félreérthető volt, én házibuliról beszéltem, bocs :) A szórakozóhelyeken tényleg nem nagyon van ilyen, én ezért is vagyok házibulipárti. Ha akarok, bulizok, ha akarok dumálok. Ez a jó :D
2012. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hogy rockot vagyis LMFAO-t hallgassanak kott
2013. jan. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!