Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Soha nem lesz belőlem jó gitáros?

Soha nem lesz belőlem jó gitáros?

Figyelt kérdés
Már lassan két éve tanulok gitározni. Egyszerűbb számokat el tudok játszani mint például 21 guns, holiday. Akkordozni és ritmusozni is remekül tudok már, közönségnek is játszottam már akusztikuson és tetszett nekik. De valahogy ezeken kívül más nem nagyon megy. :S Ha van egy zene ahol kicsit már bonyolultabb a húr váltás és gyorsabb, nem tudom meg tanulni, mert az ujjaim nem állnak rá. Improvizálni valamicskét tudok, mert tanultam skálázni, de nem tudok gyors dolgokat eljátszani, mert az ujjaim nem képesek olyan gyorsan mozogni. Nagyon merevek. Az eddigi gitártudásomat Internetes oldalakról, Youtuberól, és más gitárosoktól szedtem össze. Tanárnál soha nem voltam.

2012. dec. 13. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
ha netről, meg youtuberól (meg gondolom guitar proból..) tanultál, akkor szerintem nem.
2012. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
persze attól még jó hobbi, vagy ilyesmi, de ha komolyan akarsz vele foglalkozni, vagy csak jó technikát akarsz, magabiztos játékot, ahhoz kell tanár.
2012. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Ha nagyon komolyan szeretnél megtanulni dobj privátba egy msnt
2012. dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elküldtem. :)
2012. dec. 13. 21:10
 5/13 anonim ***** válasza:
A "lassan két éve" még szerintem kevés. Persze, tanárral sokkal gyorsabban lehet haladni.
2012. dec. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2 évnél még ne add fel. de a 2 évhez képest egész jól állsz. viszont 1 tanár rengeteget tud segíteni. aztán ha már ügyes vagy pápá tanár :D
2012. dec. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak gyakorlás kérdése. Ha rendesen (értem ezalatt, hogy megfelelő módon, és elég sokat) gyakorolsz, előbb-utóbb minden menni fog.
2012. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én például biztos vagyok benne, hogy már a tartásod tök rossz, a kezedet sem jól tartod, és ehhez hozzá is vagy szokva. általában ez a jellemző, ha tanár nélkül tanul az ember. és így bármennyit is gyakorolsz, nem véletlenül nem jutsz előrébb


nem lebeszélni akarlak a gitározásról, (ahogy gondolom az előző emberek sem), hanem figyelmeztetni arra, hogy tanár nélkül a haladás nagyon is véges, hiába gyakorolsz többet.

2012. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csomó nagy girárzseni sose járt tanárhoz bezárkózva a szobájukban naphosszat csak gyakoroltak. Nem tanár kell ide hanem ELSZÁNTSÁG
2012. dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
írj már egy csomó ilyen nevet.
2012. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!