Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem nevetséges, és egyben...

Nem nevetséges, és egyben szánalmas a VivaTV?

Figyelt kérdés

Olyan vicces egy zenecsatorna, de komolyan :) Kb. 6 hónappal vannak lemaradva a nemzetközi trendről. Színvonaltalan műsorok agyba főve.. rendeznek évente egy nagy zenei díjátadót, ami elmond mindent, hisz a sztárvendég: Barbee, SP és további színvonalas \'nemzetközileg is méltán híres\' előadók :D.

Minden második klipp egy amerikai néger rappelése, amit a magyarok 90% úgyse ért, de hát az a menő..

De természetesen a magyar fiataloknak ez sz*r csatorna névadó. Ha lenne pénzem már biztos elindítottam volna egy másikat.


2009. aug. 21. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 16éves vagyok, és utálom a vivát. pont azért amiket leírtál. Nagyon gáz egy csatorna. Akkor inkább nézem az MTV hungary-t vagy a comedy central. Azon legalább vannak érdekes dolgok.
2009. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De az.Méghozzá rettentően.
2009. aug. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

én se szeretem.. néha megnézem... de nagyon ritkán..kár h nem maradt Z+ mert azon legalább adtak zenét, de vivara ha kapcsolok vagy reklám vagy vmi plázacicás müsor megy amiktöl heroltom van... az MTV se sokkal jobb,de azon legalább este megy normális müsor...

szurkolok h legyen sok pénzed és csinálj egynormális zene csatornát

2009. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas. Főleg a műsorvezetői felhozatal. ADA: kényeskedik, affektál és vihog, mint egy idióta. Azt hiszi magáról, hogy milyen mennő nő. Közben egy senki. És nem a tehetsége révén került oda az biztos. A ZOLA is elég gáz beszélni sem tud. Elharapja a szavak végét. :S
2009. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
mennyire elegem van nekem is belőle...amit az mtv-n adnak az kb fél év elteltével érkezik meg hozzájuk "frissként" áhh..
2009. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Ez Magyarország sajnos. Engem elkeserítenek ezek az emberek... :/

16/L

2009. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát... a ViVát max akkor nézem ha van a sexy vagy nem , hogy tudjak rajta röhögni :):D

és hát én MTV Hungary-ra esküszök :)

2009. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én csak a U zenecsatornát nézem.sokkal jobb
2010. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fos...XD.
2010. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
19%

hát drágáám ízlések és pofonok : )


Elég sokan szeretik a Vivát és énis szeretem: )


Esteleg bajodvan a zenékkel?.


asziszed , hogy olyan könnyü egy jó tv-t fennttartani: )


legyen sok pénzed és csinálj tv csatornát majd meglátjuk : )

2010. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!