Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ki a "jobb"?!

Szerintetek ki a "jobb"?!

Figyelt kérdés
christina aguilera vagy britney spears ?

2012. dec. 16. 21:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%

Nincs ilyen, hogy "jobb".

Már maga a kérdés sem egyértelmű. Rengeteg szempont van ami felől meg lehet közelíteni a kérdést, nem korlátozhatjuk csupán arra az egyre, hogy melyiknek jobb a hangja. Nem is lehet eldönteni, mert szubjektív és nem is dönt el semmit. A showbiznisz annál sokkal többről szól mint egyszerűen a jó hang. Van olyan világsztár aki abszolút nem tud énekelni, de valamit mégis tud ami miatt sztár. És sok profi énekes van aki meg sehol sincs, mert a jó hang mellett hiányzik belőle valami. A profizmus azt jelenti, hogy az ember uralja azt a közeget amiben él. A mai koncerteken az éneklésen kívül mennyi mindent lehet látni és hallani. Ott az éneklés csak egy harmadrendű dolog a lézershow és más hülyeségek mellett. Egészében kell szemlélni a jelenséget, és nem ilyen hülyeségen vitatkozni, hogy melyik tud magasabb hangot kiénekelni. A maga módján mind a kettő profi mert uralják azt a több millió embert akihez szólnak.

2012. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Az utolsónak üzenem: Ez lett volna a lényeg! Mindenki máshogy értelmezi és így lett változatos! Mindenki azt írta amire gondolt, nem volt megszabva,(hogy hang vagy kinézet,stb...) és ők egyébként is azt írták, hogy jó vagy nem jó, az egész személyiség! MINDENT FIGYELEMBE VÉVE!
2013. jan. 2. 19:55
 13/19 anonim ***** válasza:
Britney :))
2013. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Britney-nek van hangja?Szerintem süket vagy
2013. febr. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Te meg hülye.
2013. febr. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem,én okos vagyok!Te meg csak hallgasd az orrhangon ,,éneklő''Britney-t!Akinek azt a semmi hangját géppel javítják fel!A zenéje meg egy hulladék
2013. febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
De ha nekem es meg sok mas embernek tetszik a hangja akkor miert szar?maximum neked nem tetszik de attol meg nem szar.
2013. márc. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A tény az tény: Christina Augilera hangja magasan veri Britneyt. Ezt be kell látni akármelyiket is szereted. De attól Britney is tud jó számokat csinálni. Nem kell ahhoz tökéletesen énekelni hogy sikeres legyél.
2013. ápr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A Jó, és fokozatai relatívak.
2015. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!