Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon sok más zenész lenézni...

Nagyon sok más zenész lenézni a zongoristákat, mert azt "olyan könnyű csinálni" Ez fura?

Figyelt kérdés

Én 2 éve zongorázom, mert előtte 3és fél évig hegedültem. Az osztályban többen is játszanak hangszereken, és mindenki úgy gondolja, hogy zongorázni, á nagyon egyszerű. Szerintem ez hülyeség. Nehéz egyszerre mindkét kezeddel zongorázni, nehéz figyelni az elején a pedálra. Nehéz tartani a ritmust, mert ha az egyikkel, akkor mindkettő kezeddel kicsúszol a ritmusból. Tehát, nem olyan könnyű, mint azt sokan hiszik. :)

Persze, én nem vagyok olyan, én nem figyelek arra hogy mások mit gondolnak, inkább csak kíváncsi vagyok hogy miért van ez így. Tudok gitározni, mert nővérem megtanított, és az sem könnyű, de nem nehezebb mint a zongora.

Ti mit gondoltok erről?



2012. dec. 16. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Tudok gitározni, mert nővérem megtanított,


erről a mondatról azt gondolom, hogy te sem értesz hozzá:D


egyébként gitáros vagyok, de nem nézem le a zongoristákat, sőt..:D bár zongorázom is, de azt csak hobbinak, illetve mert kötelező, de sosem néztem le. ha valakit le kéne nézni, azok a fúvósok, mert náluk 1 szólam van, sosem fogják megtudni milyen például egy fúgát játszani :D de nem nézem le őket sem, mert ott meg van más nehézség..:)

2012. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem fura, ez marhaság.
2012. dec. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

"Tudok gitározni, mert nővérem megtanított, "

Hú ezt csak most olvasom, szentséges ég...

2012. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom, mi bajotok van azzal hogy a nővérem megtanított? Gitár tanár, így szerintem semmi probléma ezzel.
2012. dec. 17. 18:14
 5/16 anonim ***** válasza:
nem azzal van a baj, hanem mit tanított meg? ez nem egy olyan dolog, amit meg lehet tanulni, egyrészt, másrészt gondolom gyerekként még főleg van hova fejlődnöd, bőven sem tanultál még meg.
2012. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Az, hogy gitározni nem lehet megtanulni.

Remélem, hogy ezt csak te állítod, hogy megtanultál, és nem a nővéred, mert akkor elég súlyos gondok lehet a gitároktatásával...

2012. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ha csak így hiphop megtanítana egy ember gitározni a másikat, akkor nem tanítanák egyetemen, és egy-egy ember nem tanulna gitározni 15-20évig mondjuk.
2012. dec. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hű, milyen okos emberekkel van itt dolgom. (szarkazmus)

Nem azt mondom hogy már mindent tudok, hanem hogy tudok rajta dalokat játszani. Kottával, kotta nélkül.

2012. dec. 18. 19:07
 9/16 anonim ***** válasza:
21%

Nem, nem ezt mondtad.

Agyaska.

2012. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

:) Akkor szerintem mit gondoltam? Hm? "Agyaska"

6 évig jártam szolfézsra, így kottát olvasni tökéletesen tudok. Nővérem akkordokban tanított gitározni, mert neki ezt tanította a Száz folk celsius egy tagja. (ő hozzá járt sok-sok évig.)

Tehát ha elém teszel egy kottát, le tudom játszani a gitáron, hegedűn, és és igen még zongorán is. Most a fuvolát tanulom, mert furulyázni már tudok, így nekikezdtem a fuvolának. Ebbe is van valami belekötni való? Én azt kértem hogy a kérdésre válaszoljatok, nem kértem a többi dologhoz kommentet. :)

2012. dec. 18. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!