Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért mondja mindenki azt a...

Miért mondja mindenki azt a vorson gitárokra hogy rosszak?

Figyelt kérdés

Mindenki azt írja, hogy "ne vegyél ilyet", "tűzifa", stb...

Mi a bajotok vele? Nekem egy vorson edg-46 gitárom van lassan két éve. Ez volt az első gitárom, tanulásnak jó volt eddig, sőt akár fel is mernék lépni vele.



2012. dec. 16. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

mert még 2éve sincs, hogy gitározni tanulsz, persze hogy jónak tartod. én is hogy imádtam az aria gitáromat, amíg nem próbáltam egy ugyanolyan árú squiert mondjuk..:D majd pár év múlva meg fogod hallani mi a különbség jó és rossz gitár között.


persze ez nem azt jelenti, hogy a vorson rossz, én csak általánosságban mondtam, hogy mikor valaki másfél év gitározás után kijelenti, hogy mi a jó hangszer, akkor adjunk a kezébe egy tényleg jó hangszert (bár még sokan akkor sem érzik a különbséget), vagy adjunk neki 10évet, és tuti mást fog mondani :D

2012. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vannak sokkal jobb gitárok is, de a saját árkategóriájában, szerintem ez az egyik legjobb gitár. :)
2012. dec. 16. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:

szerinted. mert nem próbáltál még ki mondjuk 20gitárt abban az árkategóriában, és nem olyan kiélezett még a füled, hogy halld a különbséget. de nincs is ezzel semmi gond

de ezt már egy válaszban leírtam :D

2012. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igaz, de arra, hogy megtanuljon az ember rajta játszani, megfelel nem?
2012. dec. 16. 22:25
 5/5 Deméért válasza:

Mert okoskodó tudálékos paaraasztok azéé! :))

Nekem is volt 2 is és nem voltak rosszak sőt volt két még a Vorsonnál is olcsóbb SX strat gitárok és fellépésen is használtam őket és működtek rendben a Vorsont meg Stúdióban használtam és semmi probléma nem volt vele!

Azt nem értem ha nem értenek hozzá minek szidják???

Megkéne tanulni beállítani rendesen egy gitárt és játszani rajta és mindjárt nem volna gond, mondom ezt úgy hogy 10-év gitározás van mögöttem 2 stúdió album és rengeteg demo.

Tüzifa???? igen a Cort is jól tud égni a kazánban nem??

2013. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!