Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha Kurt Cobain ma is élne...

Ha Kurt Cobain ma is élne regisztrálna a facebookra?

Figyelt kérdés
Szerintetek regisztrálná magát vagy megvetné az egész közösségi portálosdit? Ne nézzetek bolondnak, tényleg érdekel.
2012. dec. 19. 05:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy tekintjük a facebook-ot, mint a twitter-t, akkor igen. Ámbár én sosem értettem, hogy az énekesek, sztároknak kik is csinálják meg a profiloldalukat. Saját maguk, vagy az ügynökségük? Nem rajongói oldalra gondolok.
2012. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert ha azt mondjuk, hogy igen, akkor regisztrálsz, ha azt mondjuk nem, akkor nem regisztrálsz? :D


Egyébként elég nehéz erre válaszolni, mert oka volt annak, h. kinyirta magát. Ha ma is élne(tehát nem nyirta volna ki magát :D), akkor az az ember nem ugyanaz a Curt Cobain lenne, mint akire most emlékszünk.


A válaszom igen és nem egyszerre.

Nem regisztrálna, mert megvetné ezt az egészet, sokmindent megvetett a világban, amit a normális emberek nem, valszeg ez miatt -is- lett öngyilkos.


Viszont ugyanakkor azt is kell mondanom, hogy igen, regisztrálna, mert ha nem érzett volna ekkora megvetést a világ iránt, akkor valszeg nem nézi mikrofonnak a vadászpuskát, és még most is élne, és mivel nem lenne benne megvetés, regisztrálna.


Illetve van egy harmadik scenario is, hogy feltételezzük, hogy 20 évvel később születik. Ekkor viszont megintcsak az van, hogy nem tudhatjuk, hogy egy 20 évvel későbbi világban is ugyanaz a személyiség fejlődött volna-e ki. Ha igen, akkor tutira nem regisztrált volna, de ha nem, akkor meg simán elképzelhető.

2012. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

most nem azért, de szerintem a heroin akkor is inkább lekötné, mint a facebook.

nem szenyózásból, bírom a nirvanat, de szerintem kb az lenne, hogy valaki mindig update-elné a nevében, kurt meg magasról tenne a facebook oldalára:D

2012. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 happyday ***** válasza:
Nem.
2012. dec. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jó fejtegetés. 4. szkenárió: valaki regisztrálna helyette, amiről azt hinnék az emberek, hogy igen. Közben meg nem. Hát előttetek van a csoffadt kis kardigánjában? Mert előttem igen. Jobban tett ő a világra annál, mintsemhogy.. Én inkább a nem felé hajlanék. Nem kizárólag erre alapozandó, de amikor vett egy új és nagy házat - persze társadalmi nyomásra - sokáig kvázi a gardróbban lakott, de legalábbis a napjait ott töltötte, ott zenélt. Jó gyerek volt ő, őszinte és nem megvezethető. Igazi érték volt, ma méginkább az lenne! Főleg ennyi mosott, irányított agy mellett.
2012. dec. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szegény Kurt a végére nagyon elbúslakodhatott, ha már azon volt, hogy fegyvert dugjon a torkába, majd meghúzza a ravaszt. Lehet mutteromnak van igaza. El kellett volna vinni a kórházba, és olyan embereket kellett volna mutatni neki, akiken már nem lehet segíteni. No de mindegy. A kérdésre térve: Köztudottan, Kurt utálta a túlzott felhajtást. Lehet, hogyha 1994 Áprilisában nem lövi le magát, akkor teljesen más Világot élnénk. Dd . Kurt volt azaz ember, aki a valaha írt legjobb számukat gyűlölt, mert csak az miatt ismerték a bandát néhányan. Kurt ezeket az emberektől inkább azt kérte volna, hogy menjenek ki, minthogy maradásra bírja őket ( nem véletlen, hogy egy időben nem is játszották a Teen Spiritet). A lé,yegre térve: Kurt biztos nem regisztrált volna a Facebookra, mert (osztom az Előttem lévő véleményét) ha Kurt élne, ugyan az a Kurt Cobain lenne, aki volt. Isten nyugasztalja!
2015. márc. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!