Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Bohemian Betyars- Egyedül...

Bohemian Betyars- Egyedül maradtam című számához tudna írni valaki tabot/akkordokat?

2012. dec. 21. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
próbálkozzatok már hallás után
2012. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Verszakoknál

Cisz moll, A dur, H dur, Cisz moll váltakozás van -pontosan nem akarom ritmizálni, mert azt a szöveg és a dallam úgy is kiadja-


Refrén:

Cisz moll, Hdúr váltakozik -soronként-


Kedves, első'válaszolónak' amúgy igaza van, ilyen egyszerűbb -csak dur és moll akkordok vannak- számokra próbálj hallás után rájönni, sokkal kifizetődőbb hosszútávon. Egy jó módszer erre, hogy gitáron elkezded játszani a dallamot és megpróbálod a váltásoknál figyelni, hogy milyen távolság van az ének és az akkord alaphangja közt. :)

Kedves első'válaszoló': Nekem ezt kitalálni és leírni nagyjából 3 perc volt. Legközelebb te is megtehetnéd, ha már ilyen fasza eartrained superhero vagy.

2013. okt. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ja, énis leírtam volna, de nem jött válasz, gondoltam már nem aktuális.


"ha már ilyen fasza eartrained superhero vagy" - miért, az vagyok? Ki mondta, vagy honnan veszed?

2013. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!