Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elmehetnék-e a Csillag Születi...

Elmehetnék-e a Csillag Születikbe, hogy előadjak egy deathcore zenét? Hisz ehhez is kell tehetség és körülbelül úgy nyomom, mint a killswitch engage vagy az asking alexandria. Tudom nem egyforma a kettő de eközötti nekem a hangom.

Figyelt kérdés
Ha elmennék lenne rá esély, hogy bekerüljek, vagy nem is muszáj bekerülni, de egy zenekar felfedezne engem? Ehhez is tehetség kell és értelmetlen válaszokat nem kérek.

2012. dec. 22. 12:51
 1/8 anonim válasza:
ne a csillagszületikbe menj mert az nem azért van hogy énekelj!menj a voic-ra vagy az x faktor-ra
2012. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

IGEN!!!!!*-*

én mindenképp kíváncsi lennék rád, szeretem ezt a stílust.

2012. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1. válaszoló de a csillag születik arról szól, hogy mindeféle dolgot be lehet mutatni, előzőben is voltak énekesek akik tovább is jutatottak, csak arra lennék kiváncsi hogy ebben a tehetségben hogy "hörgés" tovább engednének
2012. dec. 22. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:
hagyadmár magad biztos nem nyomod úgy mint a killswitch ....
2012. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

... már hallom is Puzsér hangját:" mi ez az alávaló sutyóság? Hát ember a sutyóság egy olyan részét mutattad meg, amire nem voltam kíváncsi"

Ezzel nem akartalak megsérteni, de ezt fogja mondani.

Egyébként próba szerencse.

2012. dec. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen és nem azt mondtam hogy pont úgy hanem a két zenekar énekes közötti és nem a lágy hangra gondoltam mert az gyatra sajnos:|
2013. jan. 2. 19:44
 7/8 anonim ***** válasza:

igen! kedvencem lennél ;)

nem szeretem a Csillag Születiket de érted nézném :)

2013. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne menj az ilyen felfedezőműsorokba, mert a normális zenekarok nem szoktak ilyet nézni.

Inkább keress egy olyan fb csoportot, ami a környékeden ilyen "zenekarkeresősdi". Meg van egy ami az egész országra ki van terjedve: Zenekar/zenészt = Zenész/zenekart

+ ha Makón vagy környékén élsz, a Dur-ex zenekar keres screamert

2013. márc. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!