Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az szerintetek egy 10 éves...

PetraSimsFan kérdése:

Az szerintetek egy 10 éves lánytól túl durva, hogy kicsit sem lányos,18+ néz, Hollywood Undead-nek a Tear it up számát hallgatja, k*rva magas vagyok! Bövveben lent! De ez normális?

Figyelt kérdés
csúnyán beszélek, horror játékokkal játszom, szoktam félési rohamokat kapni és képzelődni! ja és nightcore-t hallgatok + minecraftozok, simsezek és WoW-ozok! 4-es tanuló vagyok!
2012. dec. 22. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Furi vagy xD vannak barátaid? Lányok vagy fiúk?
2012. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mind2
2012. dec. 22. 20:21
 3/10 anonim ***** válasza:
10 évesen hogy néznél ki 18nak?a képzelődésf nem feltétlen függ a kortól.Kicsit sem lányos?az alatt mit értesz?mert ha azt hogy nem nagy a melled akkor az természetes.
2012. dec. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Aqva_ válasza:

Fura :D dehát mindenkit uygszeretnek amilyen !!!:)

Ja és énis szoktam Nightcore-t halgatni mert g*ci jóó xDD


http://www.youtube.com/watch?v=S_Q-fOj9Mho&list=PLxOmSPIvjGQ..

2012. dec. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2. komizó! nem azt mondtam, hogy 18-nak nézek ki, hanem olyanok nézek! de különben még melleim sincsen, mint az osztályomba senkinek! amúgy meg a viselkedést értem, meg a kinézetet, és csak abba vagyok, hogy félek, meg hosszú hajam van!
2012. dec. 23. 13:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nem normálatlan vagy, hanem fogyatékos...
2013. jan. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem akarok bunkó lenni, TUDOD MIT JELENT A FOGYATÉKOS SZÓ???? INKÁBB ENNYI ERŐVEL TE VAGY A FOGYATÉKOS!!!!
2013. jan. 12. 12:46
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Pedig sikerült. Ez bizonyítja, hogy fogyatékos vagy.
2013. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hülye fasz, azt írja a szabályzat, "Ne menj bele felesleges vitákba! Ha valaki kötözködik, hagyd figyelmen kívül, illetve válaszd a lefele mutató kezet az értékeléshez! A kötözködő embereket ez jobban bosszantja, mint ha válaszolsz nekik! Ha valaki nyomdafestéket nem tűrő hangnemben válaszolt neked, akkor inkább jelentsd az info(kukac)gyakorikerdesek.hu-n, mint hogy magad próbálod megoldani a helyzetet, és magad is minősíthetetlen hangnemben kezdesz társalogni!"! úgyhogy inkább nem mennék bele...
2013. jan. 13. 12:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Még ugygondoltam hogy talán egy kislány aki majd értelmeslezs de ahogy belinkelted ezt a nightcore-.t ezt a tüccögést ezta ovis gyerek ráült a nintendóra cuccot hát nincs remény a fiatal generációnak.
2013. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!