Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed az éneklős/git...

Mi a véleményed az éneklős/gitározós cover videómról? :D Leírásban a link!

2012. dec. 23. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Az énekben a hangok néha bizonytalanok, a gitárral sokszor nem tartod a tempót. De nem reménytelen, csak gyakorolni kell. :) Hajrá!


24/F

2012. dec. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egész jó! :)


amúgy gyönyörű vagy :))) *-*

2012. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kitartás!Lesz ez még jobb is.Majd kérek VIP jegyet ha felkapott zenész leszel.Addig is sok sikert és kitartást.B.U.É.K
2012. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szép hangod van, az ének nagyon tetszik. A gitár is egész jó, de arra még egy kis gyakorlás ráférne, (bocs, de gitárosként azt nem tudom nem észre venni, hozzá nem értőnek biztosan nem tűnne fel). Ja, és plusz pont, hogy jól nézel ki ;) 16/f
2012. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! nagyon kedvesek vagytok:) igyekszem gyakorolni. tudom, hogy elég kezdő vagyok, és azt is, hogy mik a hibáim. már az is sokat jelent számomra, hogy nem tartotok reménytelennek!:D
2012. dec. 27. 17:50
 6/6 anonim ***** válasza:
mintha kicsit lámpalázas lennél de nem rossz alapanyag... majd megfejlődsz :D !
2013. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!