Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szeretne alapítani egy...

Ki szeretne alapítani egy igazi ROCKPARÓDIA bandát?

Figyelt kérdés

1994-ben volt egy erre irányuló kísérlet az Irigy Hónaljmirigy első nagylemezén csak rockparódiák voltak. Hogy belőlük mi lett azt mindenki tudja.

Szerintem tudatos építkezéssel - pl.: egyszerre nem 20 dalt dolgozunk fel csak 10-et - meg lehetne oldani. Én három hónapja kezdtem el dobolni, tehát dobos már van. Ki lenne benne?



2012. dec. 23. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

van benne fantázia :D de az a baj, ehhez sok pénz kell. egy ilyen banda alapvetően megköveteli, hogy a hangzás hasonlítson az eredetire, ahhoz meg komoly cuccok kellenek :D pedig az ötlet jó:)

de három hónap dobolás szerintem kevés. és ha olyan dal jön, amihez több évnyi gyakorlat kell? akkor baj van :D

2012. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom, hogy 3 hónap kutyafing sem, de majd fejlődik
2012. dec. 23. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
én anno gyerekként ábrándoztam ilyenről az IHM hatására,szövegeket is kezdtem átkölteni,de annak már van vagy 10 éve,lemondtm az efféle álmaimról
2012. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is simán bennevagyok :D


Tudok énekelni :D


19/L

2013. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 14 éves szólógitáros,vagyok,van egy bandám is,én meg a basszeros bennevagyunk
2014. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!