Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek működik az enekverseny....

Nektek működik az enekverseny.hu oldal? Nekem valamiért nem hozza be!

Figyelt kérdés
Segítséget kérnék... több gépről is felmentem rá, de nem sikerült behozni. Nagy szükségem lenne az oldalra. Emlékszem, régebben valamit be kellett mögé írni, hogy behozza.... esetleg az tudja valaki? Vagy felejtős az enekverseny.hu? :(

#énekverseny #oldal probléma
2012. dec. 25. 13:48
 1/9 anonim válasza:
nekem sem működik, attól tartok, hogy megszűnt
2012. dec. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ó, de kár... :( Pedig olyan jó kis zenei alapok voltak az oldalon, illetve az ember mindig naprakész volt a versenyekkel kapcsolatgban.
2012. dec. 26. 22:01
 3/9 anonim válasza:
Azért remélem, hogy csak átmeneti kimaradás!
2013. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 simbaba válasza:

Szia! "ez egy üzenet mindenkinek, akit érint "simbaba


Az oldal éppen átállás alatt van,de sajnos erről a tagságot nem tudtuk időben értesíteni. Folyamatban van az átállás,igyekszünk gyorsan végezni,hogy ne sok tagot veszítsünk el emiatt. Türelmedet és megértésedet kérjük! Aki tudsz/ismersz még ÉP.tagot,kérlek,értesítsd! Köszönöm!

Üdv.:

Moni


B.U.É.K.

2013. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Köszönjük a választ. Ma már ez olvasható :D Hamarosan nyitunk. Nézz vissza később!
2013. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kolinkolin válasza:

Kedves Móni!


Lehet , már tudni , hogy mikor indul az oldal mert nekem februárra nagyon kellenének alapok! Vagy esetleg tudsz segíteni abban , hogy elküldöd vagy valami!

Segíts kérlek!!!


Üdv: Gabó

2013. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerencsére már működik az oldal!
2013. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gnacika válasza:
Sziasztok. Nem működik az enekverseny.hu . Tud valaki valamit , hogy miért és mikor fog? Szükségem van egy alapra. Köszi. Üdv. Noémi
2013. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sajnos még mindig nem működik!
2015. szept. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!