Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Drága hangszerek! Ennyi pénzt...

Drága hangszerek! Ennyi pénzt lehet keresni zenéléssel?

Figyelt kérdés

Nézegettem képeket mindenféle magyar bandákról, kis bandákról van szó nem nagy sztárokról. minden gitárosnak gibson, musicman, fender 3-4-500e ft-os gitárjaik vannak.

mennyit lehet összehozni klubozással? nekem is van zenekarom, rágyúrunk ha érdemes:)



2012. dec. 28. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez aligha a zenéből jön össze szerintem, bár lakodalmassal talán :)
2012. dec. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát szinte biztos, hogy nem a klubbozásból szedik össze rá a pénzt. A klubbokban fellépő zenekaroknak a legtöbbször semmiféle gázsit nem adnak, jó esetben a fogyasztásuk ingyenes és extra, ha esetleg benzinpénzt kapnak. Itt most az ilyen-olyan rockzenekarokról beszélek, akik mondjuk a Szabad az á-ban meg ilyen helyeken lépnek fel.
2012. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem most kapták karácsonyra)))
2012. dec. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így is van. A klubzene tapasztalatot, nevet ad és a pénzt a felvételek hozzák, de az csak akkor lehetséges és a lemez akkor fogy, ha van közönségetek...
2012. dec. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
van sok remek zenész drága hangszerrel aki polgári állásból szerzi hozzá a pénzt, sőt nagyon sokan vannak akik úgy adnak ki albumot, hogy buknak rajta anyagilag, mert első sorban nem a pénzszerzés a cél
2013. jan. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!