Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hallgat még valaki Hobo Blues...

Hallgat még valaki Hobo Blues Band-et?

Figyelt kérdés
Mert én imádom :D pedig csak 17 vagyok :D

2012. dec. 30. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Apám van annyira oda érte,úgy néz ki az a férfi a hosszú ősz hajával mint egy majom!

én nem szeretem.

2012. dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az apukám, de sok számukat csípem én is :) 25L
2012. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hallgatni kell nem nézni :D szerintem Tóht Vera se egy szép látvány :D
2012. dec. 30. 15:19
 4/8 anonim ***** válasza:
én csak azt hallatok... egyetértek, hogy nem a kinézet a fontos, hanem a zene, a szöveg és az előadói tehetség :) vannak mások, akiket csak nézni lehet, de hallgatni már nem.. én csak ebben az évben 21 Hobo esten/koncerten voltam, és 4 éve járok rendszeresen. Örülök, hogy más is hallgat még ilyen idősen értelmes zenéket, nem csak az előző generáció :D 17/L
2012. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
részemről is az öröm :)
2012. dec. 30. 19:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Én néha, apám jóvoltából. Én is 17 vagyok. :)
2012. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hobo egy pokolian agresszív, visszataszító személyiség.. mégis fényesre van nyalva az ánuszrózsája. Aki verekszik a koncerteken, meg pofozkodik, meg olyan arrogáns mint ő, az nem ember az ondóban én szememben, hanem egy primitív suttyó. Nálunk ki van nyalva a segge.
2021. szept. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az "ondó" szót a telefon tette bele.
2021. szept. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!