Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem tesz rosszat...

Csak szerintem tesz rosszat Ákos művészetének egyre intenzívebb politizálás?

Figyelt kérdés

Nincs azzal problémám, hogy kifejti a véleményét a politikai dolgokkal kapcsolatban, hiszen egy "demokratikus" társadalomban ezt bárki megteheti, szeretem is, amikor egy embernek határozott véleménye van, és még érvelni is tud mellette (hiszen utóbbi bizonyítja, hogy nem bemagolt ideológiákkal példálózik valaki, hanem önálló gondolatai vannak a témával kapcsolatban).

De úgy veszem észre, hogy Ákost egyre inkább elvakítja ez a téma. Ha megnézzük az újabb albumait, a számok 70-80%-ában a burkolt politikai vélemény bújik meg. Vannak nagyon jó számai, de az utóbbi albumokon nyoma sincs olyan zseniális alkotásoknak, mint például a Keresem az utam, a Hello, az Ikon, az Esőkirály és még sorolhatnám. 2002 óta a dalok mondanivalója egyre inkább a politikai, közéleti témák felé tendál. Ismétlem, vannak ezek között a számok között is jobbak (az említett Új törvény c. albumon is van jó pár kedvenc, pontosabban csak a Virrasztó és az Altató :D). De régen egészen más volt. Ki látja még így?



2013. jan. 1. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy elege lett, "besokkolt" és úgy érezte, nem tudja már véka alá rejteni a gondolatait és véleményét a politikai dolgokról.

Amúgy szerintem meg a 2084 albumán már pont visszafogottabb, mint például az Új Törvényen.

2013. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek. Szerintem,marha gáz,hogy politizál a dalaiban...
2015. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem így láttom a számait, Istenről szól szinte minden száma legalábbis ahogy én értelmezem.

Engem nem érdekel hogy mi a politikai nézőpontja, szeretem a dalait és jól érzem magam a koncerten.

2015. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!