Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tényleg jobb hibrid húrt...

Tényleg jobb hibrid húrt használni Floyd Rose tremolós gitáron?

Figyelt kérdés

Nem Floyd Rose igazából, hanem Edge Zero II tremoló, az Ibanez fejlesztette ki, azt mondják jobb, mint az eredeti FR, bár olyat sose használtam.

Egy hónapja van meg a gitár, egy húr már elszakadt, mivel állandóan tremolózok, ez ilyen függőséget okozott nálam : D Azt mondják, hibrid húrral jobban bírná. De azok azt hiszem, nagyon vastag húrok. És jobban szeretem a vékonyabbakat, könnyebb rajtuk gyorsan pengetni. De ha állandóan húrokat kéne vennem, akkor inkább megszokom a hibrid vastagságát. Szerintetek cseréljem le, vagy jó ez így, és csak simán a sok használattól szakadt el az a húr (mondjuk hozzátenném, sokat gyaszáltam a kicsikét).

Előre is köszi!


2013. jan. 1. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A 2 dolognak köze nincs egymáshoz. Vehetsz rá nyugodtan hybrid húrt. seperc alatt megszokod. Lehet hogy a húr miatt szakadt el eddig, de 99%-ban azért szakad el a húr, ha rosszul van felhúrozva és valahol nagyobb a húrfeszültség vagy a hídnál, vagy a szemöldöknél. Ajánlom, hogy nézz youtube-on oktatóvideót, hogy kell húrozni ezáltal sokkal hosszabb életűek lesznek a húrok :)
2013. jan. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!