Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sok különbség van a rockerek...

Sok különbség van a rockerek és a metálosok között?

Figyelt kérdés

Vagy csak annyi hogy a metálosok inkább metált hallgatnak ?

Vagy más ? A kérdés nem kamu, tényleg kíváncsi wok.



2013. jan. 2. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

rocker: rockot hallgat

metálos: metált hallgat


nem értem mi más lenne a különbség

2013. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
nincs nagy külömbség, én sem tom eldönteni, melyik vok...
2013. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs sok különbség vagy egyáltalán nincs is. Ha AC/DC-t vagy Guns n Rosest hallgatsz akkor rocker vagy?? és ha Slayert vagy Metallicát akkor metálos?? Én konkrétan mindkettőt hallgatom tehát nem érzek különbséget a kettő közt.
2013. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Hát van különbség,én sem tudom hova soroljam magam. A metálosok néha lenézik a rockereket,mert nem elég kemény a zene,a rockerek viszont fogékonyak általában a metálra is de más műfajokra is.Röviden annyi lehet a különbség, hogy a metálosak beszűkültebbek zeneileg.
2013. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A rockerek nem szoktak úgy ordítani és hörögni én személy szerint mindkét műfajért odavagyok és a metálosok nem nézik le a rockereket mint ahogy mások mondják..
2013. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A heavy metálosok nem hörögnek! De amúgy szerintem ikertesók :) különböznek, de nagyjából ugyanakkor alakultak ki és ugyanolyan jók! \m/
2013. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az értelmesebbek valóban nem nézik le a rockereket,de sajnos láttam már rá példát hogy egy metálos nem volt hajlandó meghallgatni mondjuk egy Deep Purplet vagy egy Whitesnaket mert az nem elég kemény zene...
2013. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az nem azt jelenti hogy lenézik őket csak egyszerűen nem szimpatikus nekik az a zene.. a kettő nagyon nem ugyanaz
2013. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden metál bandának "kemény" a zenéje!! Vannak nagyon érzelmes és szép számaik is!!
2013. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a rockerek gyakran (nem mindig) csak a buli miat csinálják, vagy hallgatják a zenét, a metalosok, szerintem jobban kedvelik a zenéjüket, és csak az ilyen laza kis rocker köcsögöket nézik le. Azok akik üvöltős valamit hallgatnak, nem is metalosok.
2013. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!