Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Énekes szeretnék lenni....

Énekes szeretnék lenni. Dehogyan? 13 éves vagyok a hangom nagyon jó /a tanárom szerint/ sok versenyen vettem rész jó erdménykkel. Valakinek lenne ötlete? Segíts bármilyen formában létszi!

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 09:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jelentkezz tehetségkutatókban:)
2013. jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Presy válasza:
ha nagyon jó a hangod menj válogatásokra, barátokkal csináljatok egy bandát csiszoljátok a szerintetek a legjobbra és ha ügyes vagy 16 17 évesen már fognak ismerni megfelelő emberek kellenek hozzá na meg sok kitartás.
2013. jan. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
vannak ilyen középiskolák ahol van ének szak, de oda nem árt ha vmi hangszeren is tudsz.. kérdezősködj, van-e ilyen a környéketeken, nálunk 2 is van :)
2013. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
persze jelentkeznék csak ha nem sikerűl az egész iskola rajtam röhögne... :/ alakítanék én bandát csak senki nem szállna be ..:/
2013. jan. 5. 17:48
 5/14 Presy válasza:
Merre laksz keres neten csoportokat am meg hidd el ez csak azoknál gáz agyilag akik lent vannak a béka segge alatt.
2013. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
kerestem már minden.... te ebben tudnál nekem valahogy segíteni?? vagy valamilyen formában??
2013. jan. 5. 20:23
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért röhögne rajtad? Felírod a felvételi listára, elmész, meghallgat egy szűk bizottság és ha kellesz felvesznek ha nem nem. :D Aztmondod sok versenyen értél el jó eredményt akkor meg ki röhögne rajtad?
2013. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocs azt hittem az én válaszomra írtad >< bocsii
2013. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Általában az ilyen középsuliknál ahol van ének/zene szak muszáj alakítani bandát szóval ezért nem kell aggódnod mert valahova úgyis bevennének :D Nem szeretnél ilyenbe menni?
2013. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azért ,mert a mostani emberek /gyerekek,felnőttek/ mindenben látnak valami hibát..... s mindig megragadják az alkalmat ahhoz hogy leégessenek vagy valami ilyesmi ......... de igen szeretnék. :)
2013. jan. 6. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!