Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megbízhatóak a Voice-Kraft...

Zsoltika85 kérdése:

Megbízhatóak a Voice-Kraft hangfalak?

Figyelt kérdés
A közeljövőben szeretnék venni új hangfalakat. Mivel nem szeretnék komplett hangfalrendszert venni, arra gondoltam, hogy széles-sávú, 2 és fél utas hangfalakat (2*15"-os és 1*2"-os hangszórókkal) néztem ki magamnak. Elég sokat találtam, Laney, Behringer Wharefade-t és ami jelen pillanatban a nyertes, a Voice-Kraft LK-1620-215. Tudom, hogy a legjobb a wharefade, de annyi pénzt nem akarok rá kiadni, a voice-kraft tulajdonságai pedig nagyon tetszenek kivétel, hogy 55 kg. Az lenne a kérdésem, hogy megbízhatóak ezek a hangfalak, vagy ne várjak tőle nagy dolgot?
2013. jan. 8. 22:44
 1/2 anonim válasza:

Hello.

Alacsony ár, középkategória, nekem a kisebbik testvére van, de nem rossz. Oké nem olyan, mint egy reflex stb. mert nekem az is volt. A kisebb ládák mellé sub nem árt, de ha nem nagy teret akarsz vele beszólni, akkor jó amit választottál.(meg tud azért szólalni, csak jó beállítás kérdése) Üdv Zsolesz

2014. jan. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tamás-pc válasza:
Én az LK-615 ön gondolkodom, szerintetek az jó?
2014. jan. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!