Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Santander ST500 vagy Stagg...

Santander ST500 vagy Stagg S300LH-BK gitár a kevésbé rossz választás?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ezek alsó kategóriásak, de melyiket éri meg kezdő gitárnak? (sok típus nem játszik hasonló árban, mert bal kezes vagyok)

[link]

[link]


2013. jan. 9. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Végre egy olyan kérdező, aki tisztában van a helyzettel :) Hát a balkezesség ilyen tekintetben tényleg sz@r ügy. Egyik konkrét gitárt sem próbáltam személyesen, de egy másik, hasonló kategóriás Stagg LP másolatot igen, és az nekem egy viszonylag normális gitárnak tűnt, persze hangsúlyoznom kell, hogy a hasonló árfekvésű cuccokhoz képest. Az is a Stagg mellett szól, hogy annak éger teste van. Mostani tapasztalataim szerint az talán jobb lehet. Nem tudom, hogy kipróbálásra van-e lehetőséged, de ha igen, akkor mindenképpen tedd meg.
2013. jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Sajnos arra nincs lehetőség, mivel az egyiket kérésre rendelik a helyi boltban, a másikat meg én tudnám rendelni futárral :) Az ár kb egyformára jön ki. Sajnos én is csak annyit tudok hogy a Stagg-ot sokan szidják, a Santander meg egy még olcsóbb gitár, de ahhoz képest dicsérik :)
2013. jan. 9. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az tény, hogy minden gitárról sokféle vélemény kering, mert az emberek elvárásai nem egyformák. Látatlanban én így nem tudnék dönteni...
2013. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zotta válasza:
A stagg gitárok testileg égerfából készülnek, a santander hársból. Mivel stratót akarsz, akkor az éger javasolt elsősorban, az a tradicionális strató fa. Nekem egy stagg basszerom (mb300) van, a hangszedőt kicserélve hibátlan lett a hangszer.
2014. nov. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azóta másik stagget választottam, mert ritmushoz ideálisabb a fix húrlábas, meg ezek rezegnének a torzítóval :) de köszönöm :)
2014. nov. 22. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!