Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen konkrét márkát ajánloto...

Milyen konkrét márkát ajánlotok kezdő gitárosnak?

Figyelt kérdés
Egy mindenféle zenei előképzettség nélküli, teljesen kezdőnek milyen gitárt ajánlanátok? Klasszikusra gondoltam, mert azt olvastam hogy kezdőknek a nylon húr a legjobb. Nem kívánok profi, csak hobbi szinten játszani, 20 maximum 30 ezer forintig gondoltam.
2013. jan. 10. 16:20
 1/2 anonim válasza:
Ha kezdő vagy és max 30 ezret tudsz rászánni, akkor én a Cort gitárokat ajánlanám újonnan. Hogy a nylon húr a kezdők számára jobb lenne, azt neked kell eldönteni. Én anno fémhúroson kezdtem és igaz, hogy gyakorlatilag a csupasz húsig lejátszottam az ujjaim végét, viszont így visszatekintve megérte. A klasszikus gitárnak vastagabb a nyaka és mivel a vastagabb húrok nylonnal vannak bevonva, ezért kevésbé eszik a kezed. A tanácsom a következő: nézz szét alaposan és a gitárt is vedd kézbe. Olcsó gitárnak híg a leve és a klasszikus gitárok olcsóbb árfekvésben nem igazán vannak kellőképpen beállítva és elvehetik a kedvedet az egész tanulástól.
2013. jan. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
western gitárt vegyél-ez a tábortűzi népnyúzó hivataloskodó megfelelője. Próbálj segítséget kérni gitár oktatótól a kezdeti lépésekhez. Ha itt próbálod kiokosíttatni magad az valami olyasmi lesz, mintha a szerelmet akarnád megmagyaráztatni a nélkül, hogy valaha találkoztál volna az ellenkező nemmel- gondolj bele.
2013. jan. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!