Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárerősítő fej vagy gitárkombó?

Gitárerősítő fej vagy gitárkombó?

Figyelt kérdés

Melyik jobb? Mi a különbség a kettő között? Mit veszítek, ha erősitő fejet választok vagy ha gitárkombót?

Mind kettőt max 100 ezerig!


2013. jan. 10. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy jobb. Ez leginkább attól függ, hogy milyen zenét játszol. Én pl főleg blues-t, rock and roll-t játszom és egy 5 Watt-os full csöves kis kombót használok. De ha valaki mondjuk a metálban van otthon, neki valószínűleg az én cuccom nem lenne jó. Sokkal inkább preferálna egy párszáz Wattos fejet 1-2 412-es ládával. Mivel árat is írtál, így műfajtól függetlenül mondhatom, hogy inkább kombót vegyél, mivel ennyi pénzért jobb kombót kapsz mint fej+ládát.
2013. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100k-ből inkább kombót ajánlanék... 100k-ból igazán jó fejet ami már egy koncerten is megszólal nehéz találni.. már pedig szerintem csak akkor érdemes fej+ládát venni ha folyamatosan nagyobb színpadokon játszik az ember... az meg pénz... :D kombók közül meg ezt tum ajánlani , próbaterembe bőven elég és még kisebb koncerteken is megállja a helyét ,és a beépített effektjei kiválóak! (modellezős) [link]
2013. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

még ezeket gondoltam igaz hogy száz felett van, de mivel az ibanez gitárom is van

[link]

[link]

[link]

ezek közül valamelyik? vagy milyenek ezek?

2013. jan. 11. 14:15
 4/7 anonim ***** válasza:
az ibanez erősítől sose voltak arról híresek hogy jók... csöves gitárkombót meg alapból nem ajánlanék...
2013. jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utsó hozzászóló ha jobban megnézed [link] ez pl nem kombó hanem gitárerősitő fej és hangláda
2013. jan. 12. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Ibanez nem nagy név az erősítők körében. Ebben a kategóriában és hasonló felépítéssel én sokkal inkább a Laney CUB szériáját javasolnám, pl a CUB12 vagy CUB12R, esetleg ugyanezek fej változata. Ami nekem személy szerint nagyon tetszik ebben a sorozatban, hogy van rajtuk 1 Watt-os bemenet is (egyébként 15 Watt-osak), ami lehetővé teszi, hogy otthon is ki lehessen hajtani őket rendesen, szomszédkímélő hangerő mellett. :)
2013. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is a kombót javasolnám, de ebben az árkategóriában inkább a nagyobb teljesítményű és modellezős dolgokat, pl. Line 6 Spider széria.
2013. jan. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!