Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rammstein-hez hasonló zenekarok?

Rammstein-hez hasonló zenekarok?

Figyelt kérdés
Már egy kicsit "ráuntam" a Rammstein-re, már szinte az összes daluk halottam, szóval tartok egy kis szünetet. Úgy hogy keresek egy Rammstein-hez hasonló stílusban játszó zenekart! Ajánljatok valamit! :)

2013. jan. 10. 21:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
44%
nem csak hogy szövegileg de hangzàsilag sincs mèg egy olyan együttes mint a Rammstein aki ismeri az együttest meg a tagjait sokat olvasott hallot ròla az tudni fogja hogy nincs èrtelme hasonlitgatni semilyen együtteshez mert annyira egyedi, arrol nem is beszèlve hogy a mûfajukat õk sajàt maguk termtettèk ami az NDH,Neue Deutsche Harte.
2013. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Hiába ismételed folyamatosan a hülyeségedet... Nézz már utána, hogy mikor is jött létre a Neue Deutsche Härte..

Az, hogy a R+ a legnépszerűbb, nem egyenlő azzal, hogy ők az úttörők...

2013. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
44%
A leghiresebbek ès a legjobbak is, nemcsak euròpàban hanem amerikàban is, ezèrt volt a rammstein elõzenekra a metallica, a többi nèmet együttes a francba sincs,gondolok itt az àltalad "hasonlòakara' mint az oomph,totenhosen, valaki említette a rammstein gyökereit, ezzel kifejezte a vègtelen butasàgàt , egyszer egy intejuban, Kruspe tudjàtok a gitàros fekete felzselèzett haju azt mondta hogy motivàciòt a Kiss együttes adott, azt meg màr minden rock zene szeretõnek tudnia kell hogy melyik együttes a Kiss, na Richard Kruspe azt hogy az ihletet ez adta neki de nem szerette akkori rock hangzàs vilàgàt ezèrt azt mondta hogy teljesen EGYEDI ZENÈT szeretnènek jàtszani. Arrol nem is beszèlve ha tudjàtok a zene szövegeket egyik együttes sem èr fel hozzàjuk mivel ezek versek több a mondanivalòjuk mint azt gondolnàtok , nemhiàba ir Till Lindenmann 1995 òta verseket van is verses gyûjtemènye ami nem gyenge, szòval rà lehet erõltetni a baromsàgokat hogy mi a gyökere, honnan ered ,mi a stilusa ,de a valòsàgon ez nem vàltoztat.
2013. febr. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
K.rva jó szövegei, számai, előadása, hangzása és dalai vannak a Rammsteinnek, és egyediek, műfajt teremtettek, de azért azt ne állitsad már, hogy nincs olyan zene, ami hasonlitana rá. Te pedig azt irtad. Én imádom a Rammsteint, kedvenc együttesem, példaképem Till Lindemann, nyilván te veled is igy van, hogy ilyen elfogult vagy és nem látod a fától az erdőt, mert igen, vannak akik másolják a Rammstein-hangzást, pl amiket linkeltem, vagy meritenek belőle, pl Deathstars
2013. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
A kérdező meg nem azt kérdező meg csak hasonló zenéket kért...
2013. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Jò igazad van ezen nem veszünk össze legalàbb mi rockerek tartsunk össze, tènyleg elfogult vagyok a rammsteinnel, mondjuk az Oomph tènyleg règebbi megnèztem a rock nagy lexikonban jò hasonlítanak is, de nekekem a Rammstein a nyerõ
2013. febr. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

utolsónak annyi esze van, mint egy hanyatt döntött kockacukornak...


Én is rohadt nagy R+ fan vagyok, van egy hasonló stílusú zenekarom is, ott vagyok sok bulijukon, ha tehetem, stb, de belátom, az igazságot. Itt úttörőnek lehet a Laibach-ot meg a Ministry-t tartani. Nem telejsen ugyanaz, de abból nőtte ki magát ez az egész. Más a Rammstein, de ha van füled, meghallod a jellegbeli hasonlóságot. Ahogy meghallod a Diamond Head hangzást a Metallica kezdeti számaiban, stb.

2013. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

LMFAO

Avril Lavigne

PSY

VV Cristofel

és még 1000 cukcsiságocskah

2013. márc. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ez most komoly??
2013. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ruoska
2013. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!