Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ha valaki 14 éves...

Szerintetek ha valaki 14 éves koráig gitározni sem tanult de most valahogy kedvet kapott hozzá, akkor hogy tudná magtanulni a kották és tabok leolvasását?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen tartok ott, hogy szívesen gitároznék, van is gitárom, csak tanárt kéne szerezni.

Tehát tanárral ajánlott.

És sosem késő, apám gyerekkori haverja 46 évesen kezdte el.

2013. jan. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán meg tudja tanulni, ahogy nekem is sikerült, én is 14 voltam, amikor gitározni kezdtem. A tanár nagy segítség lehet, de anélkül is lehet boldogulni. Keress valamilyen normális könyvet vagy honlapot, én is úgy tanultam meg. 16/f
2013. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
meg leht tanulni, d az a tehettségtől is függ.
2013. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 14 évesen kezdtem gitározni, és a tabolvasás illetve írás művészetét a Guitar Pro nevű progin keresztül tanultam meg, ami azért is borzasztóan hasznos eszköz, mert rögtön vissza is tudod vele játszani a tabot, tehát ott van a hallás alapú kontroll is, nem csak számokat látsz magad előtt :)

Évek óta tanítok, és mindenkinek első körben javaslom a GP beszerzését és használatát.

2013. jan. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utcsó komi író

és melyik guitar pro szoftvert töltsem le mert van 4,5,6 és nekem kezdö kéne és nem haladó

2013. jan. 24. 11:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!