Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A PÁWA fiatal srácok mit...

A PÁWA fiatal srácok mit reagálnak, ha valaki a 90-es évek zenéit szereti és elítéli a Gangnam Style-t?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha én 31 évesen a fülük hallatára kijelentem a Gangnam Style egy sz@r. A legjobbak a 90-es évek zenéi 2005-ig.


Ha valaki nem tudná ki az mi az a PÁWA itt egy video.

http://www.youtube.com/watch?v=WXQpzyXDJz0



2013. jan. 13. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy ezek a kis divat*-k mit reagálnának, de én egyetértek veled, tényleg egy sz*r.
2013. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én 15 éves vagyok és én úgy vagyok vele hogy nem az számit mikori de ezek amik most "divatzenék" ez a sok gépzaj meg semmitmondó szövegek... háát elég szar igazad van:)
2013. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki nem szarja le h mit reagálnának? Én nehezen tekintek rájuk emberként
2013. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát így érzésre:

"gyáááhhh, ez sz*rcsiii, a Gangnam Style meg kib*szott flegmaahhhh és SWAG. Bújj el tehh csh*cskaaahhh ;)))) :$$ :******"


Természetesen ne vedd magadra kérdező, csak utánoztam. (Talán kicsit túloztam is.) De amúgy tényleg... Kit érdekel a véleményük? Én is teszek rájuk. Nekik Gangnam, nekem Iron Man. Nekik SP, nekem Black Sabbath, vagy Pink Floyd, és még sorolhatnám.

2013. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Atomnindzsa ***** válasza:
Most ez komoly, hogy 31 évesen ott tartasz, hogy páwázol, meg a zenei ízléssel jössz? Ember! Nemá! Ennyi idősen nem jutottál el odáig, hogy különbözőek vagyunk, minden kornak megvan a maga divatja és az ízlések változnak?
2013. jan. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

"Juj ne baszcsizz má', a Gangnamsztájl olyan fless!"


a páwa fingom nincs, hogy miért pont páwa, miért nem kolibri, de baszok is rá igazság szerint, szaporodásra képelen buzeráns selejteknek tartom őket valamiért

2013. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!