Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Érdemes lenne megvennem ezt a...

Érdemes lenne megvennem ezt a gitárt? Tud róla mondani valaki valamit? :DD

Figyelt kérdés

Már régóta keresek fekete, 24 bundos elektromos gitárt, de eddig az összes 100.000 -Ft felett volt.. ebbe első látásra "beleszerettem" és csak fele annyiba kerül mint amilyeneket láttam... :DD

Érdemes lenne megvennem?????

[link]



2013. jan. 15. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
háát igények kérdése... nem valami nagy szám de egy első elektromosnak megteszi....
2013. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval, annyit tennék csak hozzá, hogy többnyire az ár tükrözi egy hangszer minőségét. Gondold át, hogy az eredeti nagy testvér miért kerül 10szer ennyibe? Igényesebb fa választás, komolyabb hangszedők, precízebb összeszerelés. Én azt javaslom, ha a pénz vitt ehhez a gitárhoz, ne vedd meg. Használtan kapsz ezért a pénzért-100e-japán Ibanezt (akár), de mazsolázhatsz az Epik vagy a komolyabb LTD-k közül is, ha ez a fazon tetszik.


[link]

2013. jan. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!