Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jona Weinhofen miért lépett...

Jona Weinhofen miért lépett ki a BMTH-ból?

Figyelt kérdés

Ma olvastam az instagram-ján:'(

Miatta szerettem meg az egész zenekart...



2013. jan. 15. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
belső nézeteltérések miatt... konkrétan nem közölték részletesen hogy miért...
2013. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam:( Oli Sykes-ról lesüt hogy egy p.cs.
2013. jan. 15. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy Oli miatt ;D vannak ott a bandában mások is.. akár Matt-el is lehetett baja
2013. ápr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Melyik Matt?:D
2013. ápr. 2. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:
mindkettő is simán lehetne, hisz ők is ott vannak..
2013. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is valami belső ügyek miatt ,mondjuk egyik koncerten el is törte a kezét egy bunyóban,amúgy sokat olvastam Oli-ról,nézek interjúkat stb. És a többi banda tag nagyon jóban vannak vele,konkrétan ő írja ugye a dalszöveget majd felvázolja a srácoknak,hogy képzeli el a dalt és utána Lee is kiveszi a részét megírja a gitáros részeket a többiek pedig néha bedobnak egy-két ötletet úgyhogy Lee-vel sztem biztos jóban van, Matt Nichols-zal sokat hülyül biztos jóba vannak, Jordan-nel is biztosan,mert sokat támogatja Oli-t a másik Matt-et nem tudom sem a Jona után lévő Jason-t bár Jason azért lépett ki,mert már nem érzett olyan elhivatottságot a zene iránt,mint régen szóval sztem neki sem Oli-val volt baja... Legalábbis én ezt gondolom. Mert Oli nagyon jófej srác nem nehéz jóban lenni vele. :)
2016. ápr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!