Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem ismeritek a zene történeté...

Nem ismeritek a zene történetét? G-Play : ess eső ess. (1996-97) Nagyon megfogott a szövege, elvileg egy igaz történetet rappel el, egy gyilkosságról.

Figyelt kérdés
Ez a gyilkosság elvileg Budapesten történt, egy túllőtt fiú, 35 késszúrással megölt egy lányt, de utána felmentették, lévén hogy kiperkáltak egy 2milliós befolyásos ügyvédet. Nem tudjátok hogy kinek a nevéhez fűződik a konkrét eset? Én sajnos nem jártam sikerrel a keresésben. :(

2013. jan. 16. 17:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szalai Renàta meggyilkolàsàhoz fûzödik.
2013. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi^^
2013. aug. 27. 21:35
 3/12 anonim válasza:
Nincs mit,pont velük szemben laktunk. Nagyon sajnàltam a lányt,gyönyörû volt :'(
2013. szept. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A google semmit nem ad ki. De ez akkor is tragikus. :( a gyilkosa szabadlábon éli az életét?:s
2013. szept. 7. 12:39
 5/12 anonim válasza:

[link]

Bedrogozva ölt fejezet

2013. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az információt. Ez tényleg szörnyű, és mélységes szánalmat érzek amiatt a fiú miatt. Remélem majd megkapja a büntetését. Ezek szerint te személyesen ismerted a lányt?:/
2013. szept. 10. 19:06
 7/12 anonim válasza:
100%
Csak látàsból, a húga évfolyamtársam volt az általánosban,majd a középiskolában is. Velük szemben laktunk. Õ is nagyon szép lány,Formula una is volt egyik évben. Azt tudom,hogy négyemeletes ház legfelsö emeletén laktak,egyedüliként a szinten,így elég sokára tünt fel az alattuk lévõnek,hogy nyitva van félig a bejárati ajtó. A család többi tagja nem volt otthon. A legszomorúbb az egészben,hogy ez egy friss kapcsolat volt,elötte évekig egy nagyon rendes barátja volt a lánynak,nagyon szerették egymást.
2013. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én egészen eddig nem is hallottam róla....miért nem található semmiféle hír vagy cikk az esetről?
2015. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

akkoriban írtak róla minden újságban 1997 körül volt.


Drogok miatt ismerkedtek meg eleve a gyerek volt a csaj dílere, a ügyvédes 2 milliós történetről nem tudok ,de tény, hogy kényszergyógykezelésre küldték nem sittre és azóta már kiengedték azzal, hogy meggyógyult, arról sincs infó meddig volt bentlakó vendég egy zártosztályon.

2016. szept. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Bedrogozva ölt


– Hirtelen jobb kézzel megfogtam a fejét, majd erősen hozzácsaptam az ajtó mellett, balra lévő falhoz, az orra is betörhetett, mert a fal véres lett. Renáta megszédült és a földre rogyott, akkor hátulról ráfeküdtem, egy vagy két percig fojtogattam. Ő rúgkapált, hörgött, beszélni próbált. Akkor abbahagytam a fojtogatást, felálltam és a jobb lábammal öt-hat alkalommal fejbe rúgtam. A fojtogatás után még mozgott, de a rugdosást követően elvesztette az eszméletét. Ekkor a konyhából kihoztam egy kést, amivel háromszor vagy négyszer tarkón szúrtam… – ezt az a B. Sándor mondta el a vallomásában, aki 16 évvel ezelőtt, 1997. július 30-án a XIX. kerületi Vak Bottyán utcában kegyetlenül végzett 18 éves barátnőjével, Renátával.


A fiúról a per során kiderült, hogy súlyos drogfüggő volt, szintetikus kábítószerekkel élt. Agresszív féltékenységi jelenetei miatt szakított vele a lány.


Az egyébként cukrász végzettségű, a tesztek szerint magas intelligenciájú B. Sándor ma már szintén szabad ember. Kihallgatása és az ­el­me­szak­ér­tői vizsgálat során egyszer sem mutatott megbánást. Önmagáról úgy beszélt, mint valamiféle igazságosztóról, aki jót tett a társadalommal, amikor könyörtelenül végzett a 18 éves lánnyal, akiről azt gondolta, hogy megcsalja. - Borsodonline

2017. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!