Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire ismert nálunk a...

Mennyire ismert nálunk a Manic street Preachers zenekar? Ismeritek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 02:07
 1/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=gavcjNniIvk


Nekem innentől kezdve. Kicsit már változtak, de ez örök.

2013. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj, Motorcycle Emptiness. :D Én eléggé keverem, hogy mit melyik évben jelentettek meg, kb. 2 éve ismertem meg őket, és az életművüknek egyelőre kis részét ismerem, de a legtöbb daluk nagyon tetszik. Voltam koncerten a Szigeten, örülnék, ha megint jönnének. De nem úgy tapasztaltam, hogy nálunk olyan nagyon ismertek lennének.
2013. jan. 17. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudod én manapság is az MTV adókat nézem ( HITS, ROCK, Dance ) Én jóval idősebb vagyok, de engem csak ezek érdekelnek. Szóval ezeket jobban ismerem, mint a hírekből bármit. Ez régen a 90-s évek elején volt. Volt azóta egy két szám ami felkerült a listákra. De minden előadó életében vannak hullámvölgyek. Egyébként szeretem őket.
2013. jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is szívesen nézném ezeket, csak nálunk nem jön be az MTV, se semmilyen igazán nívós zenecsatorna, csak ilyen hülyeségek, hogy pl. Viva TV, meg nem tudom. Egyébként én 19 éves vagyok, de hallgatok régi zenéket is, szerintem ez nem az életkor függvénye, elég sok rock történeti könyvet is olavsok, érdekelnek a régi zenék, stb. Bár őket nem kimondottan nevezném réginek, de azért nem tegnap alapultak.
2013. jan. 18. 01:58
 5/7 anonim ***** válasza:

14 éves vagyok, 1 hónapja ismertem meg a Manics-ot. :) Én nagyon szeretem, de csak addig, ameddig Richey Edwards velük volt. Nagyon szerettem Richey-t, kicsit sorstársnak is éreztem (vagdostam magam egy évig), nagyok közel álltak hozzám a The Holy Bible számai. Sajnálom, hogy eltünt, és soha nem került elö, nyugodjon békében, bárhol is legyen. :'( R.I.P. :(

14/L

2013. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Örülök, hogy te is szereted, de igazából 2x kérdeztem ilyet, mert a másikra nem kaptam választ, és azt hiszem, ott is te írtál legutóbb. Én a mostani dalaikat is szeretem.

2013. júl. 26. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, én voltam. :D Szeretem én is, de valahogy hiányzik a Generation Terrorist és a The Holy Bible.
2013. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!