Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fiúk, Lányok! Milyen metál/roc...

Fiúk, Lányok! Milyen metál/rock együtteseket ismertek?

Figyelt kérdés

Kedvenceim a rock és metál számok,de még csak pár bandát ismerek és szeretnék több ilyen zenét hallgatni.Miket ajánlotok?


14/L



2013. jan. 17. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Slipknot, Avenged Sevenfold, Three Days Grace
2013. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Esetleg még Limp Bizkit, de az hip-hop-os rock, vagy inkább ilyen reppes :)
2013. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 harmincharom ***** válasza:
89%
Megadeth, Metallica, Slayer, Iron Maiden, Manowar, Death, ők a legeslegjobbak:D
2013. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Solarian ***** válasza:
81%

Nightwish, System of a Down, Within Temptation, Sabaton, Dragonforce, Lamb of God, Skillet, Rammstein, Shadows Fall, Dream Theater, Dalriada, Bullet For My Valentine, Breaking Benjamin, Epica, Iron Savior, November's Doom, Xandria


Hirtelen ennyi jut eszembe. 18f

2013. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

bocsi, ha valamiket már leírtak


Rise against, System of a down, Three days grace, Pierce the veil, You me at six, 30 seconds to mars, My chemical romance, Young guns, Avenged Sevenfold, Linkin park, Sleeping with sirens, Of mice & men, Green day, Bring me the horizon, The misfits, Paramore


hirtelen nekem is ennyi :D

15/L

2013. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat:)
2013. jan. 17. 19:22
 7/17 anonim ***** válasza:
pretty reckless, paramore, the subways, és am kasabian
2013. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Metallica, Megadeth, Overkill, Artillery, Slayer, Demolition Hammer, Death Angel, Necronomicon, Death, Nuclear Assault, Cyclone, Heathen, Sacrilege, Onslaught, Holy Moses, Kreator, Sodom, Destruction, Paradox, Hexen, Havok, Eradicator, Vektor, Alkoholizer, Revenge, Game Over, Megahera, Metal Church, Danzig, Judas Priest, Savage, Hell, Warbringer, Evil One, Essence, Eugenic Death, Anthrax, Testament, Sepultura, Death SS, Annihilator, Diamond Head, Coroner, Détente, Sacred Reich, Pantera, Osmium, Exodus, Flotsam And Jetsam, Heretic
2013. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Black Veil Brides, Bullet For My Valentine, Slipknot, Rammstein, Metalica, AC/DC, KoRn, Nightwish, Mavimum The Hormone
2013. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
3. és 8. válaszoló zenéi zseniálisak, őket ajánlanám én is!
2013. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!