Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ashley Purdy lány vagy fiú?

Ashley Purdy lány vagy fiú?

Figyelt kérdés

A neve lány, az arca lányos, de a hangja és a teste fiús. oO Én mostmár komolyan nem tudom eldönteni.

[link]

[link]

[link]

Szerintem fiú, de egy csomó helyen azt olvastam, hogy lány. (?) Én már végképp nem értem.:/



2013. jan. 23. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ki ő, de valószínűleg fiú.:D Az, hogy az arca lányos csak egy dolog.. vannak más srácok is akiknek lányos arcuk van. Az Ashley pedig lehet férfi név is. :)

[link]

2013. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Áááá, megvan. A "First name, male" bekezdésnél ott van ő is.

Amúgy ő a Black Veil Brides basszusgitárosa. ^^

2013. jan. 24. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez kész...és ráadásul félmeztelen képeket linkeltél .D Hol teremnek az ilyen hülye emberek? :D XD
2013. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De én tudtam hogy fiú. Eszembe sem jutott, hogy lány, amíg nem olvastam valami hülye oldalon, hogy lány._.
2013. jún. 4. 18:04
 5/8 anonim ***** válasza:
De akkor is....ez kérdés?????
2013. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A "kis OUTLAW-om" (XD) Fiú :D
2013. szept. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Oogi válasza:
kérdezd meg tőle! XD érdekelne mit válaszolna egy ilyen kérdésre. XD am mostmá nem is lehet ráfogni. régebben tényleg kicsit csajos volt de akkor is rohadtjól nézett ki. itten terrorizálom az embereket a régi kérdéseiknél. XD
2015. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

:DDDDDDDDDDDDDDDD

Most jót nevettem, köszi.

2015. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!