Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nálatok is nagy sláger a...

Nálatok is nagy sláger a Scream and shout? Nálunk az osziban ja, én is imádom. Ti hogy vagytok vele? Ha nem szeretitek, akk melyik a top 7 kedvenc zenétek?

Figyelt kérdés

Nekem a top 7:

1.Will.I.am.,Britney Spears:scream and shout(ink cs Will.I.am. vesz részt benne,Britney nem annyira sztem))

2.DENIZ:Egyetlen

3.DSP:Egyszer fent,egyszer lent

4.SKRILLEX:Scary monsters and nice sprites

5.Swedish House Maffia:Don't you worry child

6.Disturbed:Stricken

7.Disturbed:Decadence


2013. jan. 25. 19:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Akk is írjatok légyszi top 7-et,ha szeretitek.
2013. jan. 25. 19:05
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem trendi, nem szeretem.

Listát nem írok, sok számot szeretek és mindig más az aktuális kedvencem,nem akarok listát felállítani. Amúgy jelenleg a Don't you worry child rajta van a "listámon".

Meg úgy a Marianas Trench összes száma, főleg az Ever After album :)

Peace out :)

2013. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sincs ilyen listám, a kedvencem mindig más. Amiket írtál, nem szeretem, inkább a rock, pop felé hajlok. Amiket/akiket nagyon szeretek: Job Bon Jovi, Skillet, Fit For Rivals, Alice Cooper meg akiket "nem menő" szeretni, a Tokio Hotel stb.
2013. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!