Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem vagyok képben? Miért nem...

Nem vagyok képben? Miért nem feleltek meg ezek a Rammstein számok arra, hogy rajta legyenek a Liebe ist für alle da lemezen?

Figyelt kérdés

Azt olvastam,hogy ezek az eredeti verziói néhány számnak,de át kellett dolgozni,mert dramaturgiailag nem felelt meg.De mi a baj ezekkel a számokkal?Tök jók.

http://www.youtube.com/watch?v=w6ZTEJB4--s

http://www.youtube.com/watch?v=FOFnRlOS3Jo

(De az is lehet,hogy tévedek és nem ezek azok a számok,amikről beszélek fent,tehát nem ezek az eredeti verziók,de lusta vagyok jobban utána nézni,mert lassú a net és most a gugle nem a barátom)



2013. jan. 26. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát a második számról fogalmam sincs, de az elsőt azt most adták ki a mein herz brennt kislemezhez gib mir deine augen néven.

Gondolom azért mert nem volt hely a lemezen.

2013. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Was ich Liebe, a Pussy demoja... Kedvenc zenekarom a Rammstein, de szerintem ez a szám kegyetlenül szar. Viszont a Pussy meg az egyik legjobb :)
2013. jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 Oh,már értem.De ez egy kicsit se hasonlít a Pussyra.Viszont nekem tetszik:)
2013. jan. 27. 22:14
 4/6 anonim ***** válasza:

"A „Rosenrot” szám nagy várakozást keltett a rajongók körében, mivel eredetileg ez lett volna az együttes első kislemeze a negyedik stúdióalbumról (Reise, Reise). A szám végül még a lemezre sem került föl, helyhiány miatt."

[link]


"A 4. stúdióalbum után az együttes fel akarta használni a megmaradt anyagot, így ahhoz hozzáírva készült el a Rosenrot. Szóba került a Reise Weiter cím is, mivel pár feldolgozás-számot is a lemezre szerettek volna tenni a Reise, Reise-ról, de végül a banda elvetette az ötletet, miután nem volt megelégedve a hangzással.[2] A projekt neve ezután sokáig Reise, Reise Vol 2 volt, az együttes végül 2005 augusztusában jelentette be az új címet."

[link]


"Roter Sand – A szám eredeti változata a bónusz CD-n fellelhető Liese című dal volt, amit az együttes folyamatosan fejlesztett. A Liese-vel először Oliver Riedel, Till Lindemann és Christian "Flake" Lorenz állt elő. Ennek eredménye lett végül a Roter Sand, miután a zenekar többi tagja is foglalkozott az ötlettel. Mikor mindkét verzió elkészült, nem tudtak megegyezni, hogy melyiket tegyék a CD-re, így végül mindkettő felkerült."

[link]


Az hogy egy lemezre 11 szám kerül fel, attól még valószínűleg több demó van és az együttes valószínűleg közös megegyezés alapján választja ki a számokat :)

2013. jan. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bumbi02 ***** válasza:
Hát a Was ich liebe eléggé hasonlít a Pussy-ra, a gitártémát nézve...:)
2013. febr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a demóból biztos a gitárt használták fel a Pussy-hoz

olvastam, hogy bár a Schwarzes Glas megmaradt demónak, átraktak gitár riffeket a számból a Der Meister-be

2013. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!