Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez az angol szám? (lent)

Melyik ez az angol szám? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki segítsen, lécci! Keresek egy számot, de se az előadóját, se a címét nem tudom. Rádió 1-en szokták játszani viszonylag gyakran, pasi énekli, kicsit talán popos stílusú, és ha jól emlékszem valami olyat is énekel, hogy "you make me love" vagy "you wanna make me love".... de nem hiszem hogy ez a címe, mert már kerestem így, de nem az jött ki. Aki esetleg ebből rájött, linkelje el nekem, vagy írja le az előadót és a címet, lécci!

Köszi előre is!!



2013. jan. 27. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bruno Mars - Locked out of Heaven?

Ezen kívül nem tudok mire gondolni, a zeneszöveg nem sokat segít.

2013. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

WoW.... te hihetetlen vagy, hogy ennyiből rájöttél! :D Ez az, köszönöm!! Tudom, hogy a szöveg nem segített sokat, de csak ennyi jutott hirtelen eszembe.

Még 1x köszi!!!!

2013. jan. 27. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is meglepődtem, általában elég rosszakat szoktam tippelni amikor ilyen kérdések vannak.


Na mindegy, hogy ne csak offoljak itt egy cover erről a számról, nekem jobban tetszik, mint az eredeti:

http://www.youtube.com/watch?v=TZEw2cxP_aQ

2013. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!! Tényleg nagyon jó! (:
2013. jan. 28. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!