Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Bill Kaulitz (Tokio Hotel...

Bill Kaulitz (Tokio Hotel énekese) meleg?

Figyelt kérdés
Nem provokatív kérdés, nem is a fikázásokra vagyok kíváncsi, komolyan kérdezem.

2013. jan. 28. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem .

Nem mindenki meleg , aki annak néz ki , ergó a látszat néha csal.

2013. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
De érted? Nem azé de ki nem szarja le a tokióhotel énekesét, hogy homár e? -.-
2013. jan. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy most elnéztem őt, Bill Kaulitz egy transszexuális nő (=férfitestben női lélek), ezért nem lehet meleg, max. leszbikus, ha a nőkhöz vonzódik. Nem cikizés, tényleg így gondolom.
2013. jan. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nyilván ha megkérdeztem, akkor én nem sz_rom le. De köszi a szellemdús hozzászólást. A másik két válaszolónak meg tényleg köszönöm:)
2013. jan. 29. 17:25
 5/13 desiree91 ***** válasza:
90%
Szia. A "hivatalos" álláspont az, hogy heteroszexuális, ezt Ő maga állítja így. Egyszer egy interjúban azt mondta, hogy soha nem lenne képes rá, hogy lefeküdjön egy férfivel. Egyébként egy olyan énekesről van szó, aki rettentően félti a magánéletét, szóval az elmúlt 7-8 évben senki nem tud párkapcsolatairól semmit. Úgyhogy csak találgatni lehet :)
2013. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
(Hivatalosan) nem az, de úgy érzem, ha az lenne, akkor sem tudnánk meg sosem. Nagyon szeretem a TH-t, de a harmadik komin jót röhögtem XD
2013. márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%

Hát szerintem ez az amire soha nem kapjuk meg a választ :D mert az sem egyértelmű hogy meleg, és az sem, hogy hetero. Meg sok érv van egymás ellen.

Pl. hogy meleg:

- A viselkedése (ahogyan nevet, ahogyan mozgatja a kezét, ahogyan megy, a beszédstílusa)

- Sminkelős és öltözéses cucc. Talán a szemceruza meg az égnek álló haj meg a feszülős bőrcuccok meg piercingek oké, mert rocker, na de szájfény, magassarkú ,meg műköröm? ...

- Kb. 8-9 éve nem volt barátnője

- Egy interjúban kérdezték tőle, hogy a fiúkat is szereti-e, és elkezdett nevetni, és azt mondta sok meleg barátja van, és nyitott ebben a témában, de számára kizárt, hogy ő meleg legyen.

- Ha az ikreket interjúban a lányokról kérdezik, mindig Tomnak adja a mikrofont.

- Azt mondta, régen sokszor mondta a barátnőinek, hogy szereti őket, de egyik sem volt igazi szerelem.

- A DSDS-ben a castingon ha egy olyan fiú jön be aki jól néz ki, mindig csillog a szeme és mosolyog.

- Sokak szerint a Human connect to human épp arról szól, hogy hogyan szerezzen meg egy olyan pasit, aki tetszik neki

- Szeret shoppingolni, és azt mondta ha nem énekelne, akkor a divattal foglalkozna


És az mellett, hogy hetero:

- Interjúkban ha megkérdezik, mindig letagadja hogy meleg lenne.

- Eddig csak lányokkal járt.

- Tommal olyan közel állnak egymáshoz, hogy mondták hogy néha ugyanaz a lány is jön be nekik, és Tomot ismerve ő 100% hetero, így talán Bill is az... az iker-dolog miatt

- Szintén a DSDS, hogy a castingon ha például egy helyes srác van benne hiába néz ki jól, mindig rezzenéstelen arccal megmondja neki, ha nem tetszett ahogyan énekelt. A szép lányoknál viszont mintha kicsit elfogultabb lenne, sőt az egyiknek el is mondta, hogy szerelmes belé. Bár nem hiszem hogy komolyan mondta, csak azt, hogy tetszik neki ahogyan énekel. És volt egyszer egy izmos pasi benne aki levette a felsőjét és Billt mutatta a kamera, de teljesen semleges arccal nézte.

- Interjúkban ha a szerelemről kérdezik, mindig lányokról beszél. Ha meleg lenne, beszélhetne semlegesen is.

- Dalszövegekben is mindig "girl" van, pedig itt is írhatna semlegesen a szerelemről ha el akarná rejteni, hogy meleg

- És ami szerintem a legmeggyőzőbb: Tomról lehet tudni hogy perverz, és Billel is szokott viccelődni lányokról, hogy "Bill tudna vele valamit kezdeni" meg hasonló és szerintem ha meleg lenne nem mondana ilyeneket, sőt, lehet épp fiúkkal cikizné

- Egy videóban Bill és Tom ironikusan kritizálják saját magukat, és Bill nagyon sokszor elmondja, hogy "Tom nevetséges b*zi testvére, aki úgy néz ki mint egy nő, szánalmas"

- Mikor átvettek egy díjat, Bill mondott egy beszédet, ami szintén ironikus volt, és az is benne volt, hogy ő mennyire meleg, meg majdnem meghalt aneroxiában, tehát ha tényleg meleg lenne nem csinálna viccet saját magából

- Ugye Adam Lambert mondta, hogy ő szerelmes Billbe, és mikor őt megkérdezték Adamről kicsit mintha negatívan meg visszautasítóan reagált volna, meg Tom is ideges lett.

- Azt mondta, nem tudná letagadni ha lenne valakije, mert akkor csak azzal foglalkozna, szóval talán azt sem tudná ha meleg lenne


Szóval ha a szemünknek hiszünk, akkor meleg, ha meg NEKI hiszünk, akkor nem :D én személy szerint nem tudom eldönteni, mert hiába nézek meg olvasok interjúkat ahol lányokról beszél, de utána ha megnézek egy videót róla, és látom hogy mozgatja a kezét, stb, akkor azt gondolom hogy áhh, kizárt hogy ő a lányokat szereti :D

Mert hiába lányos az arca, Tomnak is lányos de ő mégsem olyan feminimes mint ő.

Aztán.. ki tudja, lehet biszexuális.

2013. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 LilikeHelloKitty ***** válasza:
87%
NEM
2013. jún. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Hát... annyira lesz*rja mások mit gondolnak a hajáról az öltözködéséről a sminkjéről a piercingjeiről, akkor miért pont csak azt tagadná le, hogy meleg? :D szóval ezt facebookon olvastam, hogy ő Bill Idontgiveafuck Kaulitz, ma meg már minden sztár bevallja hogy meleg, akkor pont ő miért ne tenné meg?

Szóval szerintem nem az. Meg amúgy is eddig mindegyik interjúban tagadta.

2013. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Egyáltalán nem!;)
2013. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!