Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Leírnád a véleményed?

Leírnád a véleményed?

Figyelt kérdés
Akik nem szeretik az One Direction nevű fiúbandát, azok miért mondják azt, hogy tehetségtelenek, b***ik, sz*r zenét játszanak? És a világhálón a róluk szóló cikkekhez miért írnak állandóan szitkozódó kommenteket? Tudom, hogy némelyik rajongó nagyon idegesítő, de arról nem ők tehetnek. Nekem személy szerint mindig rosszul esik, ha szidalmazzák őket. Gondolom nektek sem esne jól, ha én meg az ti kedvenceiteket piszkálnám.......

2013. jan. 30. 17:35
 1/3 Rs. ***** válasza:
Nekem igazából nem tetszenek a zenéik.. Unalmasak, a szöveg se valami jó
2013. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fogsz még itt hideget kapni.

Nekem semmi bajom velük, aki akarja hallgassa őket, én nem teszem :) Hogy miért: mert nem tetszik a zenéjük.

A kérdés pedig tök értelmetlen: ennyi erővel a szomszéd Bözse néni meg miért pletykálkodik állandóan?

Mert megteheti, ne vedd magadra.

2013. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok nagy rajongó, de hallgatom valamelyik zenéjüket.

A szövegek pedig nekem személy szerint tetszenek, van bennük igazság.

És vannak olyan együttesek/zenekarok akiket én sem nagyon szeretek, de attól még nem fogom lehordani őket a sárga földig. Mindenkinek más az ízlése.

Ennyi. 15/L

2013. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!