Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Adam Lambert, durva, vagy nem?

Adam Lambert, durva, vagy nem?

Figyelt kérdés
Szerintetek? Valaki egyenesen lenyálasozza, valaki meg ugy néz rá mint a sátánra (tapasztalat) szerintetek?
2013. febr. 3. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát az én véleményem az, hogy jó pasi lenne ha nem festené magát meg nem lenne búza
2013. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
Kisminkelt kis b*zi! Hogy lenne már durva? Ha éjszaka kimész az utcára vagy egy parkba sokkal sátánibb arcokat látsz:D
2013. febr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

[link]


Ha találsz egy képet, ahol szerinted durva, és nem csak egy nyálas kis búza, akkor gratulálok.

2013. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
miért lenne durva? egyáltalán nem az. és ki az aki úgy néz rá, mint a sátánra? egy ötéves max., de még az se nagyon.:D
2013. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hmm...érdekes vélemény, pedig szerintem elég durva de én igy szeretem, és botrány, wisky szóval minden.

Nem kéne lenyálasozni! nagyon nem! bár, elismerem a kérdésben ezt nem kötöttem ki.

2013. febr. 3. 16:02
 6/17 anonim ***** válasza:
Sejtem mire gondolsz.Bocs ha megsértelek de szerintem te a kis rózsaszín világodban élsz és aki feketére festi magát az durva:D
2013. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Rózsaszín világbaa??? Ember! emellett tcs-t, alvint meg depresszót hallgatok, és pitem van!
2013. febr. 3. 17:23
 8/17 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nincs semmi baj magával az emberrel. 25-nek néz ki, nem 50-nek, jól áll neki még a smink is. Attól, hogy valaki meleg, nem undorító. Véleményem szerint az egyik leghíresebb meleg előadó. :)
2013. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja akkor bocs:D Tényleg nem rosszból írtam csak nehéz elképzelni hogy egy átlagos ember ijesztőnek tartja ezt a gyereket:D
2013. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem ijesztő, sőt, szexi rosszkisfiú, én csak épp hogy azt szeretem benne hogy vannak botrányai, és tiszta kemény csávó :)
2013. febr. 3. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!