Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hová tűntek Ákos szövegeiből...

Hová tűntek Ákos szövegeiből a régi, beavatás, sámán, indián és hasonló misztikus témák? Ez feltűnt még valakinek?

Figyelt kérdés

A mostani szövegeivel sincsen különösebb problémám, csak mivel én is olyan szemléletű vagyok, emiatt hiányoznak nekem ezek az előbb említett dolgok a dalszövegeiből.

Ez az általam említett és hiányolt időszak kb. addig tartott, amíg hosszú volt a haja, tehát a szólókarrierje kezdeti éveiben, de már talán előtte, a Bonanza idején is akadtak ilyen témájú dalok.

Úgy tudom, hogy azóta "megtért", és az egyházi, keresztény hit felé fordult. Tudomásom szerint van egy pap ismerőse is, akivel szokott beszélgetni. Lehet, hogy ennek az egésznek ez az oka. Pedig szerintem a két dolog nem zárja ki egymást, ha az ember nyitottabban gondolkozik. Van még valaki, aki hasonlóan érez, mint én ezzel kapcsolatban?


2013. febr. 5. 00:10
 1/2 AccountManagerkovács ***** válasza:
92%

Szerintem a lényeg az eladhatóság. A misztikus, ne adj Isten valamiféle módon az ősmagyarsághoz kapcsolható dolgokat nem lehet eladni, nem lehet vele divatos zenét csinálni.


Ellenben a kacifántos fogalmazással, a látszólag /vagy tényleg/ értelmetlen szöveggel igen. Ennyi a lényeg, ezzel az új stílussal többet lehet kaszálni.

2013. febr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyszerűen Ákos éltető eleme a folyamatos változatosság. Ha dalt ír, akkor nem azon agyal hogy sámán,tűz,ikon stb.

Amilyen impulzusok érik éppen, olyanok a számai is.

(ő maga nyilatkozta)

2014. jan. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!