Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől thrash banda a metallica...

Mitől thrash banda a metallica, megadeth, anthrax?

Figyelt kérdés

nem értem hogy a metallica ,megadeth ,anthrax mitől számít a

thrash metál legnagyobbjainak mikor nem is thrasht játszanak,

szerintem a legnagyobb legtipikusabb thrash albumok

1.slayer reign in blood

2.kreator pleasure to kill

3.dark angel darkness descends

ezek kemény albumok nem úgy mint a metallica anthrax megadeth stb...



2013. febr. 6. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

a Metallica első négy albuma színtiszta thrash. Talán az első album az ami inkább egy felturbózott Venom (amolyan speed metalos - legalábbis szerintem).

a Megadeth is thrash mivel úgyanúgy megvannak benne a műfaj jellegzetességei (gondolom nem kell részleteznem, hogy ezek mik) mint a dark angelnél. az már más dolog, hogy ők egy technikásabb, és dallamosabb változatát játsszák. Az Anthrax dettó ugyanez, azzal a különbséggel hogy ott egy valódi, a szó szoros értelmében vett énekes van.

a Kreator-t pedig én nem hasonlítanám össze velük, mivel ők németek, és ott egy teljesen másfajta thrash metal alakult ki.


ui.:

A Slayer a metal Istene.

2013. febr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Legnagyobbak gondolom a népszerűségük miatt lettek. Sok hozzájuk mérve ismeretlen banda is letett az asztalra kiváló lemezeket, de ők nem lettek felkapva.

Egyébként attól még hogy dallamosabb amit játszanak, ugyanúgy thrash. Vagy akkor a Slayer Show No Mercy c. lemeze sem thrash? Mert az nem áll túl messze pl. a Kill 'Em All-tól.

2013. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
11%

Én sem tudom, szerintem ez a három leggyengébb thrash metal banda, egyedül a Slayer az, aki megérdemelheti a "Nagy Négyesből" a thrash metal jelzőt.


Lássuk csak!


METALLICA - Fekete Albumig még jó volt, ami utána jött, az értékelhetetlen. Eladták magukat (Mondjuk az uccsó két albumukat nem hallottam, de nem is érdekel, annak ellenére, hogy hallottam, hogy az utolsó két anyaggal visszatértek a thrash-hez.)


MEGADETH - Sosem szerettem. Béna éneklés, unalmas zene, ráadásul ők is eladták magukat, ez a tingli-tangli hard rock stílus mi a fenének kellett?


ANTHRAX - Hagyjuk már, az én véleményem szerint az összes számuk unalmas, és ... (dobpergés) ... ŐK IS ELADTÁK MAGUKAT !!! Na, mit szóltok hozzá?


EGYEDÜL A SLAYER NEM ADTA EL SOHA MAGÁT A PÉNZ ÉRDEKÉBEN!


Ehhez mit szóltok? :)


Értékeléseim:


Metallica: 6/10


Megadeth, Anthrax: 0/10


Slayer: 10/10



FIGYELEM: A VÁLASZOM MAGÁN VÉLEMÉNY, NEM SZERETNÉM, HA ÖNJELÖLT MEGMONDÓEMBEREK ELKEZDENÉNEK NEKEM ITT OKOSKODNI A HÁROM MEGNEVEZETT BANDÁRÓL, TROLLOK OFF, ÉN SENKINEK AZ ÉLETÉBE NEM SZÓLOK BELE. AKI SZERETI A METALLICÁT, MEGADETH-T ÉS ANTHRAX-ET, HALLGASSA NYUGODTAN. MINDENKINEK A VÉLEMÉNYÉT TISZTELETBEN TARTOM. (Kivéve, ha troll az illető.) Én nem szeretem ezeket a zenekarokat, viszont a Slayer az ász.

2018. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!