Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van Taylor Swift-nek olyan...

Van Taylor Swift-nek olyan száma ami nem szerelemről szól? A Ronan-on kívül?

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg...! A Haunted az Eyes Open meg a Safe & Sounds miről szól? Szerelemről, vagy nem? Szerintem nem, de nem tudom...
2013. febr. 8. 06:54
 3/7 anonim ***** válasza:

A Safe and sound szerintem annak vehető bár nem kötelezően szerelmes dal, arról szól,hogy minden rendben lesz és a másikkal semmi nem történhet amíg együtt vannak.


Az Eyes opent nem venném annak ha a csak a szöveget nézem, a klippet nem láttam azt sem tudom,hogy van-e neki.


A haunted meg egy csalódásos szám, te és én vékony vonalon járunk, nem veszíthetlek el megint meg ilyenek...

2013. febr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Never Grow Up - Egy kisgyerekhez szól, arról (mint a címe is mutatja), hogy miért ne siettesse/siettessük a felnövést.


The Best Day - A családról, főleg az anyáról.


22 - Kicsit azért az, de talán a szokásosnál kevésbé:)


A Place In This World - Régi száma (13 évesen írta), csak annyiról szól, hogy egy lány keresi a helyét a világban.


Talán még azokon a régi albumokon van, csak most nincs türelmem végignézni.


(Plusz az nem a saját száma, csak közreműködik, de szerintem a Both of Us sem feltétlenül szerelmes. Olyasmi, mint a Safe&Sound.(Mármint tartalomra (a refrén tartalmára)))

2013. febr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó jókat írt. :) A Haunted szakítós szám, a Safe&Soundot és az Eyes Opent viszont az Éhezők viadalához írta Taylor. A Safe&Sound tulajdonképp egy haldoklóhoz szól, az Eyes Open pedig a könyvbeli főhősről szól, akinek az életéért kell küzdenie és mindenhol veszély leselkedik rá.


Ami még nem hangzott el:

The Outside

Tied Together With A Smile

Fifteen (ez a szerelemről is szól, de leginkább arról, milyen 15 évesnek lenni)

Breathe (ezt állítólag csak egy barátról írta)

Change

Mean

Innocent

Long Live

The Lucky One

2013. febr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazatok van!
2013. febr. 8. 17:41
 7/7 anonim válasza:
A Place In This World, The Outside, Tied Together With A Smile, I'm Only Me When I'm With You, Fifteen (szólhat szerelemről, de nem hiszem), Breathe, The Best Day, Change, Mean, Never Grow Up, Innocent, Long Live, 22, The Lucky One
2013. nov. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!